Anasayfaİletişim
285 milyon TL değerinde 2 ayrı iş anlaşması açıkladı!

285 milyon TL değerinde 2 ayrı iş anlaşması açıkladı!

Kategori Şirket Haberleri
October 06, 2023
1 dk okuma süresi

Borsa İstanbul şirketlerinden Gür-Sel Turizm, Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden yeni iş anlaşması açıkladı. Şirketten yapılan açıklamada, iki ayrı şirketle sözleşme imzalandığı duyuruldu. Sözleşmelerin toplam bedeli ise yaklaşık 285 milyon TL şeklinde bildirildi.

Borsa İstanbul’da işlem gören şirketlerden Gür-Sel Turizm, İstanbul’da faaliyet gösteren iki vakıf üniversitesi ile “Personel ve Öğrenci Taşıma Hizmetleri” kapsamında önemli bir iş anlaşması gerçekleştirdi. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre, söz konusu anlaşmaların detayları şu şekilde:

İlk olarak, Gür-Sel Turizm ve birinci müşterisi arasında 3 yıl süreli bir sözleşme imzalanmıştır. Bu anlaşma çerçevesinde, taşıma hizmetleri 9 Ekim 2023 tarihinde tam kapasiteli olarak başlayacak. Tahmini eskalasyonlar dahil edildiğinde, bu kontratın değeri 275.000.000 TL‘ye ulaşması beklenmektedir.

WhatsApp kanalımıza katılın gelişmeleri ilk siz öğrenin! Kanala Katılmak İçin BURAYA Tıklayabilirsiniz.

İkinci olarak, Gür-Sel Turizm ve ikinci müşterisi arasında 1 yıl süreli bir sözleşme imzalanmıştır. Bu anlaşmanın toplam değeri ise 9.917.600 TL olarak belirlenmiştir.

Gür-Sel Turizm, bu iş anlaşmaları ile iş hacmini artırarak başarılı bir büyüme sağlama yolunda önemli bir adım atmıştır. İşbirliği yapılan üniversitelerle birlikte daha geniş bir müşteri kitlesine hizmet verme fırsatı yakalayacak olan şirket, gelecekteki iş başarılarına da olumlu bir ivme kazandırmıştır.


Tags

gurselturizmgurslborsahissegurslhisse

Share


Benzer Haberler

Erciyas Çelik Boru'dan Elon Musk açıklaması!
Şirket Haberleri
Erciyas Çelik Boru'dan Elon Musk açıklaması!
December 06, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media