Anasayfaİletişim
4 dev şirketin hissesi öneri listesinde!

4 dev şirketin hissesi öneri listesinde!

Kategori Şirket Haberleri
July 12, 2023
1 dk okuma süresi

Deniz Yatırım, 4 dev şirketin hissesini önerilere aldı. TAVHL, SISE, AKBNK ve TUPRS hisseleri bugünkü listede yer aldı. İşte detaylar!

Borsa İstanbul’da yükseliş devam ederken, zaman zaman kâr realizasyonları da gelmeye devam ediyor. Birçok yatırım kuruluşu ve aracı kurum bazı hisseleri de öne çıkanlar arasında listeliyor.

Deniz Yatırım da resmi web sitesinde 4 dev şirketin hisselerini öneri listesinde sıraladı. Deniz Yatırım’ın listelediği hisse senetleri arasında Şişe Cam, Tav Havalimanları, Akbank ve Tüpraş hisseleri yer aldı.

ŞİŞE CAM HİSSE ANALİZ

Son 12 ayda en yüksek 49,53 TL’yi gören SISE hisseleri, en düşük ise 20 TL’yi gördü. Şişe Cam’ın hisseleri 47 TL fiyatlardan işlem görüyor.

sise grafik

TAV HAVALİMANLARI HİSSE ANALİZ

Son 12 ayda en yüksek 110 TL’yi gören TAVHL hisseleri, en düşük ise 48,22 TL’yi gördü. Şirket hisseleri 106 TL fiyatlardan işlem görüyor.

tavhl grafik

AKBANK HİSSE ANALİZ

Akbank’ın Borsa İstanbul’da işlem gören hisseleri son 12 ayda en yüksek 23,10 TL’yi görürken en düşük ise 7,09 gördü. AKBNK hisseleri 22,82 TL fiyatlardan işlem görüyor.

akbnk grafik

TÜPRAŞ HİSSE ANALİZ

Borsa İstanbul’un güçlü şirketlerinden Tüpraş, yakın zamanda bedelsiz sermaye artırımına gitmişti. Şirket hisseleri son 12 ayda en yüksek 93,6 TL fiyatları görmüştü. En düşük ise 30,21 TL’yi gören TUPRS hissesi 90 TL fiyatlardan işlem görüyor.

tuprs grafik

Borsa İstanbul’un bu 4 dev şirketinin hisseleri, Deniz Yatırım’ın öneri listesinde yer alıyor.

deniz yat r m hisse  nerileri

Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.


Tags

akbnktavhlborsahissetuprssise

Share


Benzer Haberler

Erciyas Çelik Boru'dan Elon Musk açıklaması!
Şirket Haberleri
Erciyas Çelik Boru'dan Elon Musk açıklaması!
December 06, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media