Anasayfaİletişim
4 hissede yasak yarın kalkıyor!

4 hissede yasak yarın kalkıyor!

YazarHalka Arz Takvimi
October 31, 2023
1 dk okuma süresi

Borsa İstanbul’da işlem gören 4 şirketin hisseleri tedbirli işlem görüyordu. 1 Kasım seans kapanışının ardından bu hisselerdeki tedbir kararı sona erecek.

Borsada işlem gören şirketlerin hisselerinde zaman zaman tedbir uygulanıyor. Son 1 aydır tedbir kapsamında olan 4 şirketin hisselerinde de yeniden normal işlem uygulanacak. Bu hisseler, 2 Ekim 2023 tarihinden bu yana çeşitli tedbirlere konu edilmişti. 1 Kasım 2023 seans kapanışının ardından USAK, QNBFB, YGYO ve EUYO hisselerindeki tedbir kaldırılacak.

Uşak Seramik Sanayi A.Ş. (USAK)

Uşak Seramik hisselerinde uygulanan; brüt takas, kredili işlem ve açığa satış tedbirlerinin yanı sıra emir paketi tedbiri de bulunuyordu. 1 Kasım seans kapanışı ile birlikte hissedeki 3 tedbir kaldırılacak.

QNB Finansbank A.Ş. (QNBFB)

QNB Finansbank hisselerinde 5 ayrı tedbir birden bulunuyor. Borsa İstanbul, QNBFB hisselerine Brüt Takas, Kredili Alım ve Açığa Satış, Emir Paketi Tedbiri, Tek Fiyat ve İnternet Emir Yasağı tedbirleri getirmişti. 1 Kasım seans kapanışının ardından bu hissedeki tedbirler de kaldırılmış olacak.

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (YGYO)

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı hisselerinde ise kredili işlem ve açığa satış yasağı bulunuyordu. 1 Kasım seansının kapanmasının ardından YGYO hisselerindeki tedbir kaldırılacak.

Euro Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı A.Ş. (EUYO)

Euro Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı hisselerinde de kredili işlem ve açığa satış, brüt takas ve emir paketi tedbirleri bulunuyordu. EUYO hisselerinde de 1 Kasım seans kapanışının ardından tedbirler kaldırılacak.


WhatsApp kanalımıza katılın gelişmeleri kaçırmayın. Kanala Katılmak İçin Buraya Tıklayabilirsiniz.

Mobil uygulamalarımızdan anlık bildirimlerle halka arzları takip edebilirsiniz.

iOS Uygulama Linki

Android Uygulama Linki


YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.


Tags

usakqnbfbeuyoygyoborsahissehalkaarzhissesenedi

Share


Halka Arz Takvimi

Halka Arz Takvimi

Halka Arz Takvimi

Sosyal Medya

ios uygulamaandroid uygulamayoutubeinstagramtwitterfacebook

Benzer Haberler

Yeni halka arz şirketten 44.850.000 TL'lik yatırım!
Şirket Haberleri
Yeni halka arz şirketten 44.850.000 TL'lik yatırım!
December 01, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media