Anasayfaİletişim
A1 Capital halka arz sonuçları! A1CAP kaç lot verdi, borsada ne zaman işlem görecek?

A1 Capital halka arz sonuçları! A1CAP kaç lot verdi, borsada ne zaman işlem görecek?

Kategori Halka Arz Haberler
June 09, 2023
1 dk okuma süresi

1 Haziran tarihinde halka arz onayı alan şirketlerden A1 Capital’in talep toplama işlemleri tamamlandı. Peki, A1 Capital halka arz sonuçları açıklandı mı, borsada ne zaman işlem görecek? A1CAP kaç lot verdi?

1 Haziran tarihinde SPK’dan halka arz onayı alan A1 Capital’de talep toplama işlemleri tamamlandı. Şirketin halka arzında toplam 35 milyon nominal değerli pay halka arza konu edildi. Hisse fiyatı 25 TL olan A1 Capital’in hisse kodu ise A1CAP şeklinde duyurulmuştu.

Bireysel yatırımcılara eşit dağıtım yönteminin uygulanacağı halka arzda, yatırımcılar halka arz sonuçlarını araştırmaya başladı.

A1 CAPİTAL HALKA ARZ SONUÇLARI

Şirketin halka arz sonuçlarının 12 ya da 13 Haziran tarihinde açıklanması bekleniyor. Halka arz sonuçları açıklandığında sayfanın en altında linkleri bulunan Android ve iOS mobil uygulamalarımızdan anlık bildirim gönderilecektir. Uygulamayı indirmeyi unutmayın.

A1CAP KAÇ LOT DÜŞTÜ?

Şirketin halka arzına katılan yatırımcılara lot dağılımının 12 Haziran’da gerçekleştirilmesi bekleniyor. Sayı netleştiğinde mobil uygulamamızdan anlık bildirim gönderilecektir.

A1CAP BORSADA NE ZAMAN İŞLEME BAŞLAR?

A1 Capital’in halka arz edilen paylarının Borsa İstanbul’da işleme başlama tarihi de halka arz sonuçlarının ardından kesinlik kazanacak. Bu detayı da kaçırmamak için uygulamayı indirmeyi unutmayın.


Tags

a1capa1capitalborsahissehalkaarz

Share


Benzer Haberler

Çates Elektrik halka arzında gözden kaçan detay!
Halka Arz Haberler
Çates Elektrik halka arzında gözden kaçan detay!
November 25, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media