Anasayfaİletişim

ARSAN’ın Borsa İstanbul’da işlem tarihi belli oldu!

By Halka Arz Hisseler
Published in Halka Arz Haberler
May 10, 2023
1 min read
ARSAN’ın Borsa İstanbul’da işlem tarihi belli oldu!

Üretim tesisleri Kahramanmaraş’ta bulunan Arsan Tekstil, 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen yıkıcı depremlerden etkilenmiş ve şirket payları da Borsa İstanbul’da işlem görmeye ara vermişti. ARSAN paylarının Borsa İstanbul’da yeniden işleme başlayacağı tarih açıklandı.

Arsan Tekstil, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Borsa İstanbul’da işlemi durdurulan şirketlerden biri olmuştu. 3 ayı aşkın süredir payları işleme kapalı olan şirketin, Borsa İstanbul’da işlem göreceği tarih belli oldu. ARSAN, 11 Mayıs’ta borsada yeniden işleme başlayacak.

HATIRLATMA: Halka arz, sermaye artırımı ve borsa haberleri için mobil uygulamalarımızdan cihazınıza uygun olanı indirmeyi unutmayın. iOS ve Android uygulama linkleri, sayfanın en altında yer almaktadır.

Borsa İstanbul, söz konusu gelişmeye ilişkin Kamuoyu Aydınlatma Platformu üzerinden bir açıklamada bulundu. Kurumdan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“06.02.2023 tarihinde meydana gelen deprem felaketi sonrası işlem sırası kapatılan Arsan Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.‘den (şirket) talep edilen bilgilerin, son olarak şirketin 10/05/2023 tarihinde yaptığı özel durum açıklaması ile kamuya duyurulduğu dikkate alınarak işlem sırası (ARSAN.E) 11/05/2023 tarihli seans başlangıcıyla birlikte yeniden işleme açılacaktır.”

arsan


Tags

arsanarsantekstilborsahissedeprem

Share


Önceki
Herkes bu bilançoyu konuşuyor! DOAS ne açıkladı?
Halka Arz Hisseler

Halka Arz Hisseler

Halka Arz Hisseler

Related Posts

Zorlu, yenilenebilir enerji şirketini halka arz edecek!
September 29, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media