Anasayfaİletişim
Atakey Patates (ATAKP) halka arzında talep toplama tarihleri!

Atakey Patates (ATAKP) halka arzında talep toplama tarihleri!

Kategori Halka Arz Haberler
July 14, 2023
1 dk okuma süresi

Borsa İstanbul’un yeni şirketlerinden biri olmaya hazırlanan Atakey Patates’in talep toplama tarihleri belli oldu. Şirket, 13 Temmuz tarihinde SPK’dan onay almıştı. ATAKP işlem kodu ile 19-20-21 Temmuz tarihleri arasında talep toplanacak.

Atakey Patates, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından halka arzı onaylanan şirketlerden biri oldu. 13 Temmuz tarihinde onay alan Atakey Patates, toplamda 28.224.000 lotu halka arz yolu ile satışa sunacak.

Atakey Patates’in halka arzında işlem kodu ATAKP olacak hisse fiyatı ise 39,50 TL şeklinde duyuruldu. Atakey Patates’in halka arzına katılan bireysel yatırımcılara eşit dağıtım yöntemi uygulanacak. Öte yandan hissedarlar bu halka arza T1 ve T2 bakiyeler ile katılamayacak.

ATAKEY PATATES TALEP TOPLAMA TARİHLERİ

Halka arz onayı alan Atakey Patates, talep toplama tarihleri Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden duyurdu. Şirketten yapılan açıklamada, 19-20-21 Temmuz tarihleri arasında talep toplanacağı bildirildi. ATAKP işlem kodu ile banka ve aracı kurumlar üzerinden talep girişi gerçekleştirilecek. Ayrıca, şirketin halka arzında talep toplama saatleri ise 09.00-17.00 olacak.


Tags

atakeyhisseatakpborsahissehalkaarz

Share


Benzer Haberler

SURGY halka arzı banka ve aracı kurum listesi!
Halka Arz Haberler
SURGY halka arzı banka ve aracı kurum listesi!
December 05, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media