Anasayfaİletişim
Baydöner (BYDNR) halka arz katılım endeksine uygun mu?

Baydöner (BYDNR) halka arz katılım endeksine uygun mu?

Kategori Halka Arz Haberler
August 10, 2023
1 dk okuma süresi

SPK’nın 9 Ağustos tarihinde halka arzını onayladığı şirketlerden biri de Baydöner oldu. Yatırımcılar, bu halka arzın ayrıntılarını merak ediyor. Baydöner (BYDNR) halka arz katılım endeksine uygun mu, nasıl öğrenirim?

Sermaye Piyasası Kurulu, 9 Ağustos’ta Türkiye’nin önde gelen restoran zincirlerinden Baydöner’in halka arzını onayladı. Şirket, toplam 18.000.000 lotu halka arz yolu ile satışa sunacak. Baydöner’in halka arz fiyatı ise 21 TL şeklinde duyuruldu. Tamamen eşit dağıtım yönteminin uygulanacağı halka arzda, hisse kodunun ise BYDNR olacak.

Halka arza katılmak isteyen bireysel yatırıcımlar, T1 ve T2 bakiyeleri bu halka arzda kullanabilecek. Baydöner’in halka arz sonrası fiili dolaşımı %21,43 olacak. Talep toplama işlemleri, 15-16 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek.

BAYDÖNER HALKA ARZ KATILIM ENDEKSİNE UYGUN MU?

Baydöner, katılım endeksine uygun değil! Şirketin esas sözleşmesinde yer alan bazı maddelerin, katılım finans ilkelerine uygun olmadığı görüldü.

HALKA ARZLARA DAİR TÜM DETAYLAR, ELİNİZİN ALTINDA: Bu sayfada yer alan bilgileri, mobil uygulamalarımızdan da öğrenebilirsiniz. Sayfanın en altında linkleri bulunan iOS ve ya Android mobil uygulamalarımızdan cihazınıza uyumlu olanı indirmeyi unutmayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BAYDÖNER HALKA ARZ DETAYLARI!

ENERYA ENERJİ HALKA ARZ DETAYLARI


Tags

bydnrbaydönerhalkaarzborsahissekatılımendeksi

Share


Benzer Haberler

SURGY halka arzı banka ve aracı kurum listesi!
Halka Arz Haberler
SURGY halka arzı banka ve aracı kurum listesi!
December 05, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media