Anasayfaİletişim

Boğaziçi Beton’dan 400 milyon TL’lik dev iş anlaşması!

By Halka Arz Hisseler
Published in Şirket Haberleri
May 24, 2023
1 min read
Boğaziçi Beton’dan 400 milyon TL’lik dev iş anlaşması!

Borsa İstanbul’da işlem gören şirketlerden Boğaziçi Beton, yeni iş anlaşması duyurusu yaptı. Şirket, Kamuoyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yapılan açıklamada, iş anlaşması bedelinin 400 milyon TL olduğunu vurguladı.

BOBET kodu payları Borsa İstanbul’da işlem gören şirketlerden Boğaziçi Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin yatırımcılarının yüzünü güldürecek bir açıklama geldi. Şirket, KAP üzerinden yeni iş anlaşması duyurarak anlaşma bedelinin ise 400 milyon TL’yi bulduğu ifade edildi.


HATIRLATMA: Halka arz, sermaye artırımı ve borsa haberleri için mobil uygulamalarımızdan cihazınıza uygun olanı indirmeyi unutmayın. iOS ve Android uygulama linkleri, sayfanın en altında yer almaktadır.


Şirketten yapılan açıklamanın tamamında ise şu ifadeler kullanıldı:

“Ram and Sons ( Rams) İnşaat ve Dış Ticaret A.Ş. ile İstanbul- Bayrampaşa lokasyonunda yer alan Rams Cıty Haliç projesi kapsamında yapılacak olan konut inşaatı için hazır beton tedarik sözleşmesi imzalanmıştır.

Proje kapsamında yaklaşık 400 Milyon TL tutarında (Proje kapsamında tutar değişkenlik gösterebilir) hazır beton üretim, tedarik ve nakliye işi olacaktır.”


Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.


Tags

BOBETboğaziçibetonhalkaarzborsaborsahaberborsahaberlerisondakikahisse

Share


Önceki
ASELSAN, BAYKAR ile yapılan iş anlaşmasını duyurdu!
Halka Arz Hisseler

Halka Arz Hisseler

Halka Arz Hisseler

Related Posts

Dikkat! Bu şirket, %140 bedelli sermaye artırımı kararı aldı!
June 01, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media