Anasayfaİletişim
Bu şirket, 24.883.267 dolar tutarın dev sipariş aldı!

Bu şirket, 24.883.267 dolar tutarın dev sipariş aldı!

YazarHalka Arz Takvimi
November 14, 2023
1 dk okuma süresi

Borsa İstanbul’da işlem gören şirketten dev bedelli sipariş açıklaması geldi. Sipariş bedelinin 24.883.267 dolar olduğu vurgulandı.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!

(Ücretsiz BORSA Deneme Hesabı Açmak için Tıklayın!)

Türkiye‘nin önde gelen çelik üreticilerinden biri olan Kocaer Çelik, Borsa İstanbul’da işlem gören bir şirket olarak, Amerika Kıtası’ndan önemli bir sipariş aldığını duyurdu. Şirketin yaptığı resmi açıklamaya göre, Amerika Kıtası’na gerçekleştirilen yurtdışı satışların %53’ünü oluşturan bu sipariş, ağırlıklı olarak enerji sektörüne yönelik ürünleri içermektedir.

Toplamda 24.883.267 Amerikan doları tutarında olan bu yeni sipariş, şirketin 2022 yılındaki yurtdışı satışlarının büyük bir kısmını temsil etmektedir. Açıklamada, Amerika Kıtası’na olan satışlardaki güçlü performansın, 2023 yılında da devam edeceği vurgulanmıştır.

Kocaer Çelik, küresel pazardaki güçlü varlığı ve kaliteli ürünleri ile Amerika Kıtası’ndaki enerji sektörüne olan güveni pekiştiriyor. Şirketin bu büyük siparişi, hem Türkiye’nin dışa açılan ekonomisi hem de Kocaer Çelik’in uluslararası arenadaki rekabet gücü açısından olumlu bir gelişme olarak değerlendirilmektedir.

Kocaer Çelik tarafından yapılan bu önemli açıklama, şirketin güçlü performansına ve uluslararası iş hacmindeki artışa dair yatırımcılar ve sektör takipçileri arasında dikkat çekecektir.


WhatsApp kanalımıza katılın gelişmeleri kaçırmayın. Kanala Katılmak İçin Buraya Tıklayabilirsiniz.

Mobil uygulamalarımızdan anlık bildirimlerle halka arzları takip edebilirsiniz.

iOS Uygulama Linki

Android Uygulama Linki

YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.


Tags

kocaerkcaerborsahissehalkaarz

Share


Halka Arz Takvimi

Halka Arz Takvimi

Halka Arz Takvimi

Sosyal Medya

ios uygulamaandroid uygulamayoutubeinstagramtwitterfacebook

Benzer Haberler

Erciyas Çelik Boru'dan Elon Musk açıklaması!
Şirket Haberleri
Erciyas Çelik Boru'dan Elon Musk açıklaması!
December 06, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media