Anasayfaİletişim
CW Enerji’den bir iş anlaşması daha!

CW Enerji’den bir iş anlaşması daha!

Kategori Şirket Haberleri
May 30, 2023
1 dk okuma süresi

Yeni halka arz olan şirketlerden CW Enerji, bir iş anlaşmasına daha imza attı. Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden akşam saatlerinde bildirimde bulunan şirket, sözleşme bedelinin 2 milyon doların üzerinde olduğunu duyurdu.

Borsa İstanbul’un çiçeği burnunda şirketi CW Enerji, yeni iş anlaşmaları açıklamaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yapılan açıklamalara bir yenisi daha eklendi. Şirket, 30 Mayıs seans sonrası yaptığı KAP bildiriminde, 2 milyon doların üzerinde bir iş anlaşması daha duyurdu. CW Enerji’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Şirketimiz ile müşterimiz olan D-Solar Danışmanlık Mühendislik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi arasında, müşterimizin santral projesinde kullanılmak üzere, şirketimizin üretmiş olduğu 545 Wp güneş paneli ürün satışı için toplamda KDV hariç 2.221.376,40 USD (İkimilyonikiyüzyirmibirbinüçyüzyetmişaltıAmerikanDolarıkırkcent) tutarında anlaşma sağlanmıştır. Satışa istinaden yaklaşık %30 oranında avans tutarı tahsil edilmiştir.\ Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”


Tags

cweneborsahissehalkaarz

Share


Benzer Haberler

Erciyas Çelik Boru'dan Elon Musk açıklaması!
Şirket Haberleri
Erciyas Çelik Boru'dan Elon Musk açıklaması!
December 06, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media