Anasayfaİletişim

CW Enerji'den bu kez 25 milyon dolarlık dev iş anlaşması!

By Halka Arz Hisseler
Published in Şirket Haberleri
May 24, 2023
1 min read
CW Enerji'den bu kez 25 milyon dolarlık dev iş anlaşması!

Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlayan şirketlerden CW Enerji, peş peşe iş anlaşmalarına devam ediyor. Kamuoyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden bir açıklama daha geldi. CW Enerji, bu kez iş anlaşmasının 25 milyon doların üzerinde olduğunu duyurdu.

Mayıs ayının ilk günlerinde Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlayan CW Enerji, yatırımcıların dikkatlerini üzerine çekmeye devam ediyor.

Şirket payları her ne kadar halka arzın ardından beklenen tavan serisini yakalayamasa da yaptığı iş anlaşmaları ile yatırımcılarının yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz gün 2 KAP duyurusu üzerinden iş anlaşmalarını açıklayan şirket, 24 Mayıs’ta yeni iş anlaşmasını duyurdu.


HATIRLATMA: Halka arz, sermaye artırımı ve borsa haberleri için mobil uygulamalarımızdan cihazınıza uygun olanı indirmeyi unutmayın. iOS ve Android uygulama linkleri, sayfanın en altında yer almaktadır.


25 milyon doların üzerinde yeni anlaşma yapan şirket, açıklamasında “Şirketimiz ile müşterimiz olan Mikrokal Maden Anonim Şirketi arasında, müşterimizin 55.565 kWe kapasiteli GES santral projesinde kullanılmak üzere, şirketimizin üretmiş olduğu 545 Wp güneş paneli ürünü için toplamda KDV hariç 25.133.950,30 USD (YirmibeşmilyonyüzotuzüçbindokuzyüzelliAmerikanDolarıotuzcent) tutarında ürün satışı konusunda anlaşma sağlanmıştır.” ifadelerini kullandı.

Şirketin Borsa İstanbul’da işlem gören hisseleri (CWENE) ise, gelen bu açıklamanın üzerine yükselişe geçti.


Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.


Tags

cwenecwenerjiborsahissehalkaarzşirketborsahaberlerborsahaberborsahaberleri

Share


Önceki
MANAS, 525 bin dolarlık siparişi duyurdu!
Halka Arz Hisseler

Halka Arz Hisseler

Halka Arz Hisseler

Related Posts

İhaleyi GESAN aldı: KAP’tan duyuruldu!
May 30, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media