Anasayfaİletişim
CW Enerji’den gelen KAP bildirimleri, hisseyi yukarı taşıdı!

CW Enerji’den gelen KAP bildirimleri, hisseyi yukarı taşıdı!

Kategori Şirket Haberleri
May 23, 2023
1 dk okuma süresi

5 Mayıs tarihinde Borsa İstanbul’da payları işleme görmeye başlayan CW Enerji, Kamuoyu Aydınlatma Platformu üzerinden iş anlaşması açıkladı. Şirketten gelen 2 KAP bildiriminin ardından CWENE payları yukarı yönlü harekete geçti.

Sermaye Piyasası Kurulu’ndan Nisan ayında halka arz onayı almasının ardından 5 Mayıs’ta Borsa İstanbul’da işleme başlayan CW Enerji, arz sonrası beklenen tavan serisini yakalayamamıştı. Şirket payları (CWENE), 3. işlem gününde tavan bozmuş daha sonra ise sakin bir görüntü çizmişti.

CW Enerji hisseleri, 23 Mayıs tarihli seansa da yatay başladı. Şirket, gün içerisinde KAP üzerinden 2 yeni iş anlaşması duyurdu. Peş peşe gelen yeni iş anlaşması duyuruları, şirket hisselerini yukarı taşıdı.

HATIRLATMA: Halka arz, sermaye artırımı ve borsa haberleri için mobil uygulamalarımızdan cihazınıza uygun olanı indirmeyi unutmayın. iOS ve Android uygulama linkleri, sayfanın en altında yer almaktadır.

2 KAP DUYURUSU YAPILDI

CW Enerji’den yapılan ilk açıklamada, “Şirketimiz ile yurt içinde yerleşik bir müşterisi arasında güneş paneli satışına ilişkin KDV hariç yaklaşık toplam 3.781.166,40 USD (ÜçmilyonyediyüzseksenbirbinyüzaltmışaltıAmerikanDolarıkırkcent) tutarında anlaşma sağlanmıştır.” denildi.

Gelen ikinci KAP açıklamasında ise “Şirketimiz ile yurt içinde yerleşik bir müşterisi arasında güneş paneli satışına ilişkin KDV hariç yaklaşık toplam 16.764.603,30 (OnaltımilyonyediyüzaltmışdörtbinaltıyüzüçAmerikanDolarıotuzcent) tutarında anlaşma sağlanmıştır.” ifadeleri kullanıldı.


Tags

cwenecwenerjihisseborsahalkaarzcwenehisse

Share


Benzer Haberler

Erciyas Çelik Boru'dan Elon Musk açıklaması!
Şirket Haberleri
Erciyas Çelik Boru'dan Elon Musk açıklaması!
December 06, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media