Anasayfaİletişim

CW Enerji’den gelen KAP bildirimleri, hisseyi yukarı taşıdı!

By Halka Arz Hisseler
Published in Şirket Haberleri
May 23, 2023
1 min read
CW Enerji’den gelen KAP bildirimleri, hisseyi yukarı taşıdı!

5 Mayıs tarihinde Borsa İstanbul’da payları işleme görmeye başlayan CW Enerji, Kamuoyu Aydınlatma Platformu üzerinden iş anlaşması açıkladı. Şirketten gelen 2 KAP bildiriminin ardından CWENE payları yukarı yönlü harekete geçti.

Sermaye Piyasası Kurulu’ndan Nisan ayında halka arz onayı almasının ardından 5 Mayıs’ta Borsa İstanbul’da işleme başlayan CW Enerji, arz sonrası beklenen tavan serisini yakalayamamıştı. Şirket payları (CWENE), 3. işlem gününde tavan bozmuş daha sonra ise sakin bir görüntü çizmişti.

CW Enerji hisseleri, 23 Mayıs tarihli seansa da yatay başladı. Şirket, gün içerisinde KAP üzerinden 2 yeni iş anlaşması duyurdu. Peş peşe gelen yeni iş anlaşması duyuruları, şirket hisselerini yukarı taşıdı.

HATIRLATMA: Halka arz, sermaye artırımı ve borsa haberleri için mobil uygulamalarımızdan cihazınıza uygun olanı indirmeyi unutmayın. iOS ve Android uygulama linkleri, sayfanın en altında yer almaktadır.

2 KAP DUYURUSU YAPILDI

CW Enerji’den yapılan ilk açıklamada, “Şirketimiz ile yurt içinde yerleşik bir müşterisi arasında güneş paneli satışına ilişkin KDV hariç yaklaşık toplam 3.781.166,40 USD (ÜçmilyonyediyüzseksenbirbinyüzaltmışaltıAmerikanDolarıkırkcent) tutarında anlaşma sağlanmıştır.” denildi.

Gelen ikinci KAP açıklamasında ise “Şirketimiz ile yurt içinde yerleşik bir müşterisi arasında güneş paneli satışına ilişkin KDV hariç yaklaşık toplam 16.764.603,30 (OnaltımilyonyediyüzaltmışdörtbinaltıyüzüçAmerikanDolarıotuzcent) tutarında anlaşma sağlanmıştır.” ifadeleri kullanıldı.


Tags

cwenecwenerjihisseborsahalkaarzcwenehisse

Share


Önceki
Naturelgaz bedelsiz ne zaman? NTGAZ ne zaman bölünecek 2023?
Halka Arz Hisseler

Halka Arz Hisseler

Halka Arz Hisseler

Related Posts

Dikkat! Bu şirket, %140 bedelli sermaye artırımı kararı aldı!
June 01, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media