Anasayfaİletişim

Dev iş anlaşması duyuruldu! Tam 41 milyon TL!

By Halka Arz Hisseler
Published in Halka Arz Haberler
April 14, 2023
1 min read
Dev iş anlaşması duyuruldu! Tam 41 milyon TL!

Borsa İstanbul’da payları işlem gören şirketlerden CEO Event Medya, iş anlaşmasını Kamuoyu Aydınlatma Platformu üzerinden duyurdu. Şirketten yapılan açıklamada, 41 milyon TL ciro beklendiği açıklandı.

Borsa İstanbul’un hizmet sektöründe faaliyet gösteren şirketlerinden biri olan CEO Event Medya, son zamanlarda yükselişi ile de dikkatleri üzerine çekmişti. Gösterdiği performans ile CEOEM hissedarlarının da yüzünü güldürmeyi başaran şirket, 14 Nisan tarihinde KAP üzerinden bir iş anlaşmasını duyurdu.

Şirketten yapılan açıklamada, Teknofest Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali‘nin koordinasyonunun sağlanacağı vurgulandı. CEO yaptığı açıklamada ise şu ifadelere yer verdi:

“Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yürütücülüğünde düzenlenen ve 27 Nisan-1 Mayıs 2023 tarihlerinde Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilecek olan; Teknofest Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nin koordinasyon ve destek hizmetleri Şirketimiz tarafından verilecek olup, bu kapsamda 41.000.000 TL cironun gerçekleşmesi beklenmektedir.”

CEOEM payları, 14 Nisan tarihli seansı %-2,29 düşüş ve 16,22 TL fiyatla kapatmıştı.


Tags

ceoem

Share


Önceki
Grainturk (GRTRK) halka arz ne zaman, kaç lot verir?
Halka Arz Hisseler

Halka Arz Hisseler

Halka Arz Hisseler

Related Posts

Borsayı hareketlendirecek son dakika gelişmesi!
May 29, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media