Anasayfaİletişim
Dev şirketten %300 bedelsiz sermaye artırımı!

Dev şirketten %300 bedelsiz sermaye artırımı!

Kategori Şirket Haberleri
June 14, 2023
1 dk okuma süresi

Borsa İstanbul’da payları işlem gören şirketlerinden Kalekim Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş. (KLKIM) bedelsiz sermaye artırımı kararı aldı. Kalekim ne zaman bölünecek? KLKIM bedelsiz ne zaman?

Borsa İstanbul Yıldız Pazar şirketlerinden Kalekim, 14 Haziran tarihinde bedelsiz sermaye artırımı kararı açıkladı. Şirketten yapılan açıklamada, bedelsiz oranının %300 olduğu açıklandı. KLKIM, bu bedelsizin geçmiş yıl kârlarından karşılanacağını belirtti.

Şirketin kayıtlı sermaye tavanı 300.000.000 TL ve mevcut sermayesi ise 115.000.000 TL olarak göze çarpıyor. Kalekim’in bedelsiz sermaye artırımına onay gelmesi halinde ise sermayesi 460.000.000 TL’ye yükselecek.

KALEKİM BEDELSİZ SERMAYE ARTIRIMI
KALEKİM BEDELSİZ SERMAYE ARTIRIMI


HATIRLATMA: BU BİLGİLERE DAHA KOLAY ERİŞMENİZ MÜMKÜN! Halka arz, sermaye artırımı ve borsa haberleri için mobil uygulamalarımızdan cihazınıza uygun olanı indirmeyi unutmayın. iOS ve Android uygulama linkleri, sayfanın en altında yer almaktadır.


KALEKİM BEDELSİZ NE ZAMAN?

Şirket, bedelsiz sermaye artırımı için SPK’dan onay bekleyecek ve ardından da bedelsiz pay alma tarihi duyurulacak. Kalekim’in 2023 yılı içerisinde bedelsiz için onay alması bekleniyor.


Tags

kalekimklkimklkimbedelsizkalekimbedelsizklkimhisseborsahalkaarz

Share


Benzer Haberler

Erciyas Çelik Boru'dan Elon Musk açıklaması!
Şirket Haberleri
Erciyas Çelik Boru'dan Elon Musk açıklaması!
December 06, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media