Anasayfaİletişim
Dofer Yapı talep toplama tarihleri belli oldu!

Dofer Yapı talep toplama tarihleri belli oldu!

Kategori Halka Arz Haberler
October 06, 2023
1 dk okuma süresi

Sermaye Piyasası Kurulu’nun halka arzını onayladığı şirketlerden Dofer Yapı’nın talep toplama tarihleri belli oldu. Şirketin halk arzı için 10-11 Ekim 2023 tarihlerinde, birincil piyasada talep toplama işlemleri gerçekleştirilecek.

SPK, 5 Ekim tarihinde 3 şirkete halka arz için onay vermişti. Bu şirketlerden biri de Dofer Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. oldu. DOFER kodu ile halka arz edilecek olan şirket, toplam 17.000.000 lotu satışa sunacak. DOFER halka arzında dağıtım şekli tamamen eşit dağıtım olacak. Öte yandan şirketin halka arz fiyatı ise 17,11 TL olarak açıklanmıştı.

Dofer Yapı halka arzında, talep toplama tarihleri de yatırımcılar tarafından merak ediliyordu. Borsa İstanbul tarafından yapılan açıklamada, 10-11 Ekim 2023 tarihlerinde banka ve aracı kurumlar üzerinden talep gönderilebilecek. DOFER, 10-11 Ekim tarihlerinde halka arz edilecek.

WhatsApp kanalımıza katılın gelişmeleri ilk siz öğrenin! Kanala Katılmak İçin BURAYA Tıklayabilirsiniz.

DOFER HAKLKA ARZINA NASIL KATILIM SAĞLANIR?

Şirketin halka arzı, tamamen eşit dağıtım ve birincil piyasada gerçekleşeceğinden, halka arza katılmak isteyen yatırımcılar, ‘normal hisse senedi alır gibi’ talep gönderebilecek. Öte yandan talep toplama saatleri ise 10-11 Ekim tarihlerinde 10.30-13.00 arasında gerçekleşecek.

DOFER HALKA ARZINA DAİR TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN!


Tags

doferhalkaarzborsahisse

Share


Benzer Haberler

SURGY halka arzı banka ve aracı kurum listesi!
Halka Arz Haberler
SURGY halka arzı banka ve aracı kurum listesi!
December 05, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media