Dün tavan kapatan halka arz yine tavana gidiyor!

Borsa İstanbul'un yeni şirketi, dün tavan fiyata yükselmiş ve günü orada kapatmıştı. Hisse, bugün de tavan fiyata yürüyor!

Dün tavan kapatan halka arz yine tavana gidiyor!
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

Borsa İstanbul'un yeni halka arz şirketlerinden Batı Ege GYO, son 2 gündür yükselişe devam ediyor.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME!
100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!
(Ücretsiz BORSA Deneme Hesabı Açmak için Tıklayın!)

Hisse, 4 Ocak tarihli seansı tavan fiyattan kapatmıştı. Bugün de yükselişini sürdüren BEGYO payları, saat 13.40 itibariyle günün en yükseğinde, 3,74 TL'yi gördü. BEGYO'da günün tavan fiyatı ise 3,75 TL olarak dikkat çekiyor.

8 ARALIK'TA İŞLEME BAŞLAMIŞTI

Batı Ege GYO'nun halka arz edilen payları, 8 Aralık 2023 tarihinde Borsa İstanbul'da işlem görmeye başlamıştı. BEGYO payları, borsada işleme başlamasının ardından en yüksek 4,38 TL'yi görerek halka arz yatırımcılarına kazanç sağlamıştı. BEGYO daha sonra ise borsanın genel düşüşünden nasibini almış ve 2,71 TL'ye kadar gerilemişti.

Geçtiğimiz günlerde halka arz fiyatının altından işlem gören BEGYO, son 2 gündür yükselerek halka arz fiyatının yaklaşık %20 üzerine çıktı. 4 ­Ocak 2024 tarihli seansı 3,41 TL'den kapatan BEGYO, bugün ise tavan fiyata yakın işlem görmeye devam ediyor.

Dün tavan kapatan halka arz yine tavana gidiyor!

Haberin yazım saatinden sonra fiyatlar, rakamlar, yüzdeler değişebilir.


YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Bakmadan Geçme