Anasayfaİletişim
Europower Enerji yeni iş anlaşmasını duyurdu

Europower Enerji yeni iş anlaşmasını duyurdu

Kategori Halka Arz Haberler
April 25, 2023
1 dk okuma süresi

20 Nisan tarihinde payları Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlayan Europower Enerji, Kamuoyu Aydınlatma Platformu üzerinden yeni iş anlaşması açıkladı. Şirketten yapılan açıklamada, 2 sözleşme imzalanacağı ve sözleşmelerin toplam bedellerinin 3 milyon 455 bin dolar olduğu belirtildi.

Girişim Elektrik’in iştiraklerinden biri olan Europower Enerji’de tavan serisi devam ediyor. 20 Nisan tarihinde borsada işleme başlayan şirket payları, 25 Nisan tarihinde ise 3. tavanını yaptı.

HATIRLATMA: Halka arz, sermaye artırımı ve borsa haberleri için mobil uygulamalarımızdan cihazınıza uygun olanı indirmeyi unutmayın. iOS ve Android uygulama linkleri, sayfanın en altında yer almaktadır.

EUPWR paylarında tavan serisi devam ederken bir de iş anlaşması duyurusu geldi. Şirketin Kamuoyu Aydınlat Platformu üzerinden yaptığı duyuruda ise şu ifadeler kullanıldı:

“Şirketimiz, TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. ile 25/04/2023 (bugün) tarihinde ‘‘HAVA HÜCRE&TRAFO MERKEZİ ÇERÇEVE ALT ALIMI İŞLERİ” için 2 (iki) sözleşme imzalayacaktır. Sözleşmelerin toplam bedeli vergiler hariç 3.455.000, -USD’dir. (Üçmilyondörtyüzellibeşbin, Amerikan Doları) (Güncel baz USD/TL kuru ile 2 sözleşmenin bedelleri toplamı vergiler hariç 67.130.650, -TL’dir.)”

Europower Enerji’nin halka edilen payları 40,60 TL fiyattan satışa sunulmuştu. EUPWR, 25 Nisan tarihinde 3. tavanını yaparak 54 TL’ye yükseldi. Şirketin halka arzına katılan yatırımcılar ise yüzde 30’a yakın kâr elde etmiş oldu.


Tags

europowereupwrhalkaarzborsahisse

Share


Benzer Haberler

Çates Elektrik halka arzında gözden kaçan detay!
Halka Arz Haberler
Çates Elektrik halka arzında gözden kaçan detay!
November 25, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media