Anasayfaİletişim
Europower’dan yatırımcıları heyecanlandıran KAP açıklaması!

Europower’dan yatırımcıları heyecanlandıran KAP açıklaması!

Kategori Halka Arz Haberler
May 04, 2023
1 dk okuma süresi

Borsa İstanbul’un yeni şirketlerinden Europower Enerji, Kamuoyu Aydınlatma Platformu üzerinden bir açıklama yaptı. Şirketten yapılan açıklamada, TEİAŞ tarafından gerçekleştirilen ihalede, en avantajı fiyatın verildiği duyuruldu.

Geçtiğimiz günlerde halka arz olan şirketlerden Europower Enerji, borsaya hızlı bir giriş yaptı. Hisseleri, halka arzın ardından %100’e yakın yükselen Europower, bu kez yaptığı KAP açıklamaları ile yatırımcılarını heyecanlandırıyor.

HATIRLATMA: Halka arz, sermaye artırımı ve borsa haberleri için mobil uygulamalarımızdan cihazınıza uygun olanı indirmeyi unutmayın. iOS ve Android uygulama linkleri, sayfanın en altında yer almaktadır.

Şirket, 4 Mayıs tarihinde KAP’tan bir duyuruda bulundu. Yapılan açıklamada, Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ) tarafından gerçekleştirilen ihalede teklif konusunda birinci olunduğu duyuruldu.

Europower’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Şirketimiz, TEİAŞ Genel Müdürlüğü tarafından 04/05/2023 tarihinde gerçekleştirilen, 2023/290730 ihale kayıt numaralı ‘‘TOPLAM 1150 ADET AYIRICI, TOPRAK BIÇAĞI VE YEDEK MALZEMELERİ ALIM İŞİ” konulu ihaleye katılmış ve ‘‘450 ADET 170KV AYIRICI VE YEDEK MALZEMELERİ” kısmında en avantajlı fiyatı vererek 1. olmuştur. İhale baz bedeli 93.682.440, -TL’dir. (Doksanüçmilyonaltıyüzseksenikibindörtyüzkırk, Türk Lirası) İhale ile ilgili gelişmeler, kamuoyu ve yatırımcılarımıza bildirilecektir.”


Tags

europowereupwrihalehalkaarzborsahisse

Share


Benzer Haberler

SURGY halka arzı banka ve aracı kurum listesi!
Halka Arz Haberler
SURGY halka arzı banka ve aracı kurum listesi!
December 05, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media