Anasayfaİletişim

Hektaş’tan yeni yatırım açıklaması!

By Halka Arz Hisseler
Published in Halka Arz Haberler
May 04, 2023
1 min read
Hektaş’tan yeni yatırım açıklaması!

Borsa İstanbul’un en popüler şirketlerinden biri olan Hektaş, yeni yatırımı hakkında açıklamada bulundu. Şirketten yapılan açıklamada, pet mama üretim tesisinde sona gelindiğini ve deneme üretiminin gerçekleştirildiği belirtildi.

Son yılların borsada en çok kazandıran şirketlerinden biri olan Hektaş, Kamuoyu Aydınlatma Platformu üzerinden dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Geçtiğimiz günlerde de aynı yatırımla ilgili bir başka açıklama yapan şirket, başarıyla sonuçlanan bir gelişmeyi aktardı.

HATIRLATMA: Halka arz, sermaye artırımı ve borsa haberleri için mobil uygulamalarımızdan cihazınıza uygun olanı indirmeyi unutmayın. iOS ve Android uygulama linkleri, sayfanın en altında yer almaktadır.

Şirket, pet mama üretim tesisinde deneme üretiminin başarı ile sonuçlandığını belirtti. Hektaş, söz konusu açıklamasında ise şu ifadelere yer verdi:

“Her geçen gün bünyesine yeni iş kollarını ekleyen HEKTAŞ’ın hızla büyüyen pet mama pazarında üretici olarak yerini alma çalışmalarında sona gelinmiş olup, 40.336 m2 alan içinde kurulan “Pet Mama” üretim tesisinde deneme üretimleri yapılmış ve başarıyla sonuçlanmıştır.

Seri üretime geçilmesi için gerekli tüm izinlerin alınması işlemi de sonuçlandırılmış olup, üretim faaliyetlerimiz başlamıştır.”


Tags

hektshektaşyenifabrikafabrikaborsahissehalkaarz

Share


Önceki
CANTE bedelsiz tarihi belli oldu!
Halka Arz Hisseler

Halka Arz Hisseler

Halka Arz Hisseler

Related Posts

Kayseri Şeker'e sosyal medyada tepkiler büyüyor!
May 25, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media