Anasayfaİletişim
Kaleseramik talep toplama tarihleri belli oldu!

Kaleseramik talep toplama tarihleri belli oldu!

Kategori Halka Arz Haberler
July 18, 2023
1 dk okuma süresi

Sermaye Piyasası Kurulu’nun 13 Temmuz’da halka arzını onayladığı dev şirket Kale Seramik’in talep toplama tarihleri belli oldu. Şirketten yapılan açıklamada, 20-21 Temmuz tarihleri arasında halka arz için talep toplanacağı duyuruldu. İşte detaylar!

SPK, Kaleseramik’in halka arzına 13 Temmuz tarihinde onay vermişti. Şirket, halka arza kısa zaman önce karar vermiş ve taslak izahname de duyurulmuştu. Kaleseramik’in halka arzında toplam 109.390.465 lot satışa sunulacak.

Halka arz fiyatı ise 25 TL olacak. Öte yandan Kaleseramik Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi A.Ş.‘nin Borsa İstanbul’daki işlem kodu ise KALES olacak. Şirketin halka arzında dağıtım yöntemi ise bireysel yatırımcılara eşit olacak. Tahsisat oranları için sayfanın en altında linkleri bulunan mobil uygulamalarımızdan cihazınıza uyumlu olanı indirerek tüm gelişmeleri anlık bildirimlerle öğrenebilirsiniz.

TALEP TOPLAMA TARİHLERİ BELLİ OLDU

Kaleseramik, Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden halka arz için belirlenen talep toplama tarihlerini de açıkladı. Şirketten yapılan açıklamada, 20-21 Temmuz tarihleri arasında banka ve aracı kurumlar üzerinden talep toplanacağı duyuruldu.


Tags

kaleskaleseramikhalkaarzborsahisse

Share


Benzer Haberler

Sur Tatil Evleri GYO katılım endeksine uygun mu? SURGY kaç lot verir? HALKA ARZ!
Halka Arz Haberler
Sur Tatil Evleri GYO katılım endeksine uygun mu? SURGY kaç lot verir? HALKA ARZ!
December 02, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media