Anasayfaİletişim
Kontrolmatik’in kâr payı miktarı belli oldu! KONTR temettü ne zaman?

Kontrolmatik’in kâr payı miktarı belli oldu! KONTR temettü ne zaman?

Kategori Halka Arz Haberler
April 25, 2023
1 dk okuma süresi

Borsa İstanbul’un gözde şirketlerinden biri olan Kontrolmatik Teknoloji’nin bu yıl yatırımcılara dağıtacağı temettü miktarı belli oldu. KONTR temettü ne zaman? İşte detaylar!

Borsa İstanbul’un popüler hisselerinin başında gelen Kontrolmatik Teknoloji, Kamuoyu Aydınlatma Platformu üzerinden bir bildirimde bulundu. Söz konusu bildirimde şirket, yönetim kurulu toplantısında alınan kâr payı dağıtım kararını yatırımcılarla paylaştı.

HATIRLATMA: Halka arz, sermaye artırımı ve borsa haberleri için mobil uygulamalarımızdan cihazınıza uygun olanı indirmeyi unutmayın. iOS ve Android uygulama linkleri, sayfanın en altında yer almaktadır.

Şirketin KAP üzerinden yaptığı duyuruya göre Kontrolmatik Teknoloji, toplamda 27 milyon TL temettü dağıtacak. Peşin ödenecek olan kâr payı, hisse başı ise 0,135 TL olacak. Yani elinde KONTR hissesi bulunan yatırımcıların hesaplarına, hisse başı net 0,135 TL ödenecek.

Şirketten yapılan KAP duyurusunda, temettü kayıt tarihinin 13 Temmuz 2023, ödeme tarihinin ise 14 Temmuz 2023 olduğu vurgulandı.

kontr temett


Tags

KONTRhisseborsakontrolmatiktemettühalkaarz

Share


Benzer Haberler

SURGY halka arzı banka ve aracı kurum listesi!
Halka Arz Haberler
SURGY halka arzı banka ve aracı kurum listesi!
December 05, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media