Anasayfaİletişim

Kontrolmatik’ten dev ihale açıklaması!

By Halka Arz Hisseler
Published in Şirket Haberleri
June 09, 2023
1 min read
Kontrolmatik’ten dev ihale açıklaması!

Borsa İstanbul’un popüler şirketlerinden Kontrolmatik Teknoloji, katıldığını bir ihaleye ilişkin açıklamada bulundu. KAP üzerinden yapılan açıklamada, ihalede en iyi teklif verildiği belirtildi.

Borsa İstanbul’da son yılların gözde şirketlerinden biri olmayı başaran Kontrolmatik (KONTR), iş anlaşmalarına doymuyor. Şirket hisseleri, gösterdiği performansın yanı sıra yaptığı iş anlaşmaları ile de yatırımcılarının yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Kontrolmatik’ten 9 Haziran tarihinde de dikkat çeken bir açıklama geldi. Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklamada bulunan şirket, girilen bir ihalede en iyi teklif verenin kendileri olduğunu belirtti. Şirketten yapılan açıklamanın tamamı ise şu şekilde:

“08.05.2023 tarihli açıklamamızda;

Şirketimiz bugün girmiş olduğu;

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Su Ve Kanalizasyon İdaresi (İski) Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2023/329258 İKN’lu ” Avrupa Bölgesi İçmesuyu Ana Dağıtım Sisteminde Mevcut Yapıların İyileştirilmesi Ve Arızalı Debimetrelerin Değişimi” ihalesinde vergiler hariç 94.864.000,00 TRY bedelle en iyi teklifi vermiştir.

İhale sonucunun kesinleşmesi için, İhale Kanunu hükümleri çerçevesinde ihaleyi düzenleyen kurumdan ihale komisyon kararı beklenecek olup, süreç ile ilgili gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır” şeklinde duyuru yapmıştık.

Söz konusu ihaleye ait sözleşme vergiler hariç 94.864.000,00 TRY olarak bugün tarihi itibariyle imzalanmıştır.

İşbu açıklamamızın İngilizce tercümesi mevcut olup bu açıklamanın Türkçe ve İngilizce versiyonları arasında herhangi bir çelişki olması durumunda, Türkçe versiyon esas kabul edilecektir.”


Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.


Tags

kontrolmatikkontrborsahissekaphalkaarz

Share


Önceki
A1 Capital halka arz sonuçları! A1CAP kaç lot verdi, borsada ne zaman işlem görecek?
Halka Arz Hisseler

Halka Arz Hisseler

Halka Arz Hisseler

Related Posts

Dev yatırım hayata geçiyor: Şirketten açıklama!
September 25, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media