MANAS, 525 bin dolarlık siparişi duyurdu!

Borsa İstanbul şirketlerinden Manas Enerji Yönetimi, aldığı yeni siparişi Kamuoyu Aydınlatma…

MANAS, 525 bin dolarlık siparişi duyurdu!
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

Borsa İstanbul şirketlerinden Manas Enerji Yönetimi, aldığı yeni siparişi Kamuoyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yatırımcılarla paylaştı.

MANAS kodu ile payları Borsa İstanbul’da işlem gören şirketlerden Manas Enerji Yönetimi, KAP üzerinden bir açıklamada bulundu. Şirket söz konusu açıklamada, aldığı yeni siparişi ve sipariş tutarını paylaştı.


HATIRLATMA: Halka arz, sermaye artırımı ve borsa haberleri için mobil uygulamalarımızdan cihazınıza uygun olanı indirmeyi unutmayın. iOS ve Android uygulama linkleri, sayfanın en altında yer almaktadır.


Manas’tan yapılan açıklamada sipariş tutarının 525 bin 675 dolar olduğu vurgulandı. Şirket, KAP duyurusunda ise “Şirketimiz yurtdışında bulunan bir Müşterisinden 525.675,00 $ tutarında muhtelif elektrik sayaçları ve ekipmanları konusunda yeni bir sipariş almıştır. Siparişe konu ürünlerin teslimatlarının 2023 yılı içinde tamamlanması planlanmaktadır.” İfadelerine yer verdi.


Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.


Bakmadan Geçme