Mia Teknoloji Balkanlara açıldı!

Borsa İstanbul'un teknoloji şirketlerinden Mia Teknoloji, bağlı ortaklığının Romanya'da şirket…

Mia Teknoloji Balkanlara açıldı!
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

Borsa İstanbul’un teknoloji şirketlerinden Mia Teknoloji, bağlı ortaklığının Romanya’da şirket kurduğunu açıkladı.

Son zamanlarda Borsa İstanbul tarafından uygulanan tedbirlerle gündemde olan Mia Teknoloji, Balkanlara açıldı. Şirketin iştiraklerinden Enerjey Enerji A.Ş., Romanya’da bir şirket kurdu. Mia Teknoloji, konuyla alaklı Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden duyuruda bulundu. Şirketten yapılan duyuruda, yeni kurulan şirket hakkında detaylar şu şekilde verildi:

“Bağlı ortaklığımız Enerjey Enerji A.Ş.‘nin, Fotovoltaik Güneş Enerjisi ile Elektrik Üretim Santrali (GES) projelerinin geliştirilmesi, öz kaynaklar ve/veya uluslararası finans ve yatırım kuruluşları ile ortak girişim projelerinin yapılması amacıyla %50 Enerjey bağlı ortaklığı ve %50 Ali Gökhan Beltekin ortaklık yapısında Bükreş, Romanya’da Renawell Energie SRL unvanı ile şirket kuruluş ve tescil işlemlerinin tamamlandığı bildirilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”


YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.c


Bakmadan Geçme