Anasayfaİletişim
Mia Teknoloji, KKTC'de iş anlaşması imzaladı!

Mia Teknoloji, KKTC'de iş anlaşması imzaladı!

Kategori Şirket Haberleri
October 17, 2023
1 dk okuma süresi

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde devlet elektronik hizmetlerini geliştirmeye yönelik önemli bir adım atıldı. Mia Teknoloji, Destek Bilgisayar ve İletişim Hizmetleri Ticaret A.Ş. ile işbirliği yaparak Atak Önleme Sistemi’nin sağlanması ve 3 yıl boyunca bakım desteği verilmesini içeren bir anlaşmaya imza attı.

Mia Teknoloji, Türkiye ve Kuzey Kıbrıs’ta bilgi iletişim teknolojileri konusundaki uzmanlığı ile tanınan bir şirket olarak, KKTCD E-Devlet Projesi kapsamında bu önemli iş birliği ile devlet hizmetlerinin dijitalleşme sürecine önemli katkılarda bulunmayı hedefliyor.

Anlaşmanın bedeli 151.850 ABD Doları + KDV olarak belirlenmiştir. Atak Önleme Sistemi ve 3 yıllık bakım desteği, Kuzey Kıbrıs’taki devlet hizmetlerinin daha etkili ve güvenli bir şekilde sunulmasını sağlayacaktır.

Mia Teknoloji’nin bu anlaşma ile hem büyüme potansiyelini artırması hem de Kuzey Kıbrıs’ın dijital dönüşümüne katkıda bulunması bekleniyor. Bu iş birliği, teknoloji çözümleri ve bilgi iletişim hizmetlerinde uzmanlaşmış olan iki güçlü şirketin ortak çalışmasının bir yansımasıdır.

Mia Teknoloji’nin Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde önemli bir projeye imza atması, bölgedeki teknolojik altyapının geliştirilmesi ve kamu hizmetlerinin iyileştirilmesi açısından büyük bir adım olarak değerlendiriliyor. Bu iş birliği ile, dijitalleşme ve teknoloji kullanımının Kuzey Kıbrıs’ın kalkınmasına ve toplumun daha iyi hizmetlere erişimine katkı sağlaması bekleniyor.


WhatsApp kanalımıza katılın gelişmeleri kaçırmayın. Kanala Katılmak İçin Buraya Tıklayabilirsiniz.

Mobil uygulamalarımızdan anlık bildirimlerle halka arzları takip edebilirsiniz.

iOS Uygulama Linki

Android Uygulama Linki


YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.


Tags

miatkmiatekmiateknolojiborsahissehalkaarz

Share


Benzer Haberler

Enerji devinden 1.172.600.000 TL'lik sözleşme!
Şirket Haberleri
Enerji devinden 1.172.600.000 TL'lik sözleşme!
November 28, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media