Anasayfaİletişim

Mia Teknoloji’den %1200 bedelsiz! Ne zaman bölünecek, MIATK bedelsiz tarihi?

By Halka Arz Hisseler
March 16, 2023
1 min read
Mia Teknoloji’den %1200 bedelsiz! Ne zaman bölünecek, MIATK bedelsiz tarihi?

Halka arzının ardından başarılı bir grafik çizen Mi Teknoloji, %1200 oranında bedelsiz sermaye artırımı kararı aldı. MIATK ne zaman bölünecek? Mia Teknoloji bedelsiz sermaye artırımı tarihi ne zaman 2023?

Kasım 2021’de halka arz olan Mia Teknoloji A.Ş., paylarını Borsa İstanbul’da kote ettiği günden bu yana gösterdiği yükseliş performansı ile adından söz ettirdi. Yatırımcılarını mutlu eden teknoloji hisselerinin başında gelen Mia Teknoloji, 14 Mart 2023 tarihinde ise bedelsiz sermaye artırımı kararı aldı.

Şirketin bu kararının ardından %1200 oranında bedelsiz pay sahibi olacak olan yatırımcılar ise konu hakkında araştırmalara başladı. Peki, Mia Teknoloji bedelsiz sermaye artırımı ne zaman, hisse ne zaman bölünecek? İşte detaylar…

Mia Teknoloji’nin kayıtlı sermaye tavanı 150.000.000 TL, mevcut sermayesi ise 38.000.000 TL. Şirketin, Sermaye Piyasası Kurulu’ndan bedelsiz sermaye artırımı için onay alması halinde, yeni sermayesi 494.000.000 TL olacak.Mia Teknoloji bedelsiz ne zaman?

Mia Teknoloji’nin bedelsiz sermaye artırımı başvurusu, Sermaye Piyasası Kurulu’na sunuldu. Kurul’dan onay alınması halinde, %1200 bedelsiz sermaye artırımı gerçekleşecek. MIATK hisselerinin 2023 yılının ikinci yarısında bedelsiz sermaye artırımını gerçekleştirmesi bekleniyor.


*Mia Teknoloji bedelsiz sermaye artırımı onayını, aşağıda linkleri bulunan mobil uygulamalarımız üzerinden takip edebilirsiniz.*

iOS MOBİL UYGULAMA LİNKİ

ANDROID MOBİL UYGULAMA LİNKİ


Tags

miatkmiamiateknolojibedelsiz

Share


Önceki
Borlease Otomotiv (BORLS) halka arz ne zaman, eşit mi oransal mı, kaç lot verir?
Halka Arz Hisseler

Halka Arz Hisseler

Halka Arz Hisseler

Related Posts

Bosch Fren bedelsiz ne zaman? BFREN hisse ne zaman bölünecek?
September 30, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media