Odine Solutions Teknoloji işlem tarihi belli oldu!

Odine Solutions Teknoloji'nin halka arzı tamamlandı. Şirketin halka arz sonuçlarının ardından borsadsa işleme başlayacağı tarih de belli oldu. İşte ODINE paylarının Borsa İstanbul'da işlem tarihi!

Odine Solutions Teknoloji işlem tarihi belli oldu!
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

Sermaye Piyasası Kurulu'ndan halka arz onayı alan son şirket Odine Solutions Teknoloji, 13-14-15 Mart 2024 tarihlerinde talep toplama işlemlerini gerçekleştirmişti. Şirketin halka arz sonuçları da geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Biz de halka arz sonuçları sizler için paylaşmıştık.

Odine Solutions Teknoloji borsa işlem tarihi belli oldu. Şirketin halka arz edilen payları, ODINE borsa kodu ile 21 Mart 2024 Perşembe günü Borsa İstanbul Yıldız Pazar'da işlem görmeye başlayacak.

Şirketten yapılan açıklama şu şekilde:

"Odine Solutions Teknoloji Ticaret ve Sanayi A.Ş.'nin (Şirket) sermayesini temsil eden 110.500.000 TL nominal değerli payları Kotasyon Yönergesi'nin 8'inci maddesi çerçevesinde kota alınmıştır.

Halka arz edilen 44.200.000 TL nominal değerli Şirket payları 21/03/2024 tarihinden itibaren Yıldız Pazar'da 30 TL baz fiyat, "ODINE.E" kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır.

İlgili sırada maksimum emir değeri 1.000.000 TL olarak belirlenmiştir."


YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Bakmadan Geçme