Anasayfaİletişim

SDT Uzay ve Savunma (SDTTR) ne zaman işlem görecek?

By Halka Arz Hisseler
Published in Halka Arz Haberler
January 01, 2023
1 min read
SDT Uzay ve Savunma (SDTTR) ne zaman işlem görecek?

Sermaye Piyasası Kurulu’ndan onay aldıktan sonra halka arz olan SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri şirketinin talep toplama işlemleri tamamlanmıştı. Şirketin halka arz sonuçları da açıklandı. Peki SDTTR ne zaman işlem görecek? SDTTR Borsada ne zaman işleme başlayacak?

SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri A.Ş., halka arz için gerekli işlemleri tamamlamıştı. Şirket, 28-29 Aralık 2022 tarihlerinde talep toplama işlemlerini gerçekleştirdi. Rekor halka arz başvurusunun gerçekleştiği SDT’nin halka arz sonuçları da açıklandı.

Şirketin halka arzına toplam 902 bin 98 yatırımcıdan talep geldi. Halka arzda talebi karşılanan yatırımcı sayısı ise 838 bin 560 oldu. SDT’nin halka arzına katılan bireysel yatırımcılara ise maksimum 8 lot dağıtıldı.

Gelen halka arz sonuçlarının ardından şirket hisselerinin borsada ne zaman işlem göreceği de merak konusu oldu. Peki, SDTTR payları ne zaman işleme başlayacak?

SDTTR NE ZAMAN İŞLEME BAŞLAYACAK?

SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri’nin halka arz edilen payları, 4 Ocak 2023 tarihinde Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlayacak.

*HATIRLATMA: SDT ve diğer tüm halka arzlara dair gelişmeleri, Android mobil uygulamamızdan anlık bildirimlerle paylaşıyoruz. Uygulamamızı BURAYA tıklayarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.*


Tags

sdttr

Share


Önceki
SPK, Mackolik ve Tapdi Oksijen'in halka arzlarını onayladı
Halka Arz Hisseler

Halka Arz Hisseler

Halka Arz Hisseler

Related Posts

Yeni halka arz olan şirketten 36,5 milyon dolarlık iş anlaşması!
March 30, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media