Anasayfaİletişim
Tümosan’dan ipotek açıklaması!

Tümosan’dan ipotek açıklaması!

Kategori Halka Arz Haberler
April 25, 2023
1 dk okuma süresi

2022 yılında gösterdiği yükseliş performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Tümosan Motor ve Traktör Sanayi A.Ş., Kamuoyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden ipotek açıklamasında bulundu.

TMSN kodu ile Borsa İstanbul’da payları işlem gören Tümosan’dan ipotek hakkında bir açıklamada bulunuldu. Şirketten 25 Nisan tarihinde yapılan açıklamanın detaylarında şu ifadeler kullanıldı:

“06.01.2022 tarihli açıklamamızda Konya ili Selçuklu ilçesi Dikilitaş Mahallesi 22410 Ada 15 Parsel de ki taşınmazımızın T.Halk Bankası lehine 1. Dereceden 400.000.000,00-TL ipotek tesis edildiği açıklanmıştır.

Şirketimizin Ticari faaliyetleri ve yatırımlarında oluşabilecek finansman ihtiyacının karşılanması, finansman kabiliyetimizin artırılması, Banka nezdinde ki mevcut kredilerimizin ve yeni oluşturulan kredi limitlerimize teminat oluşturmak üzere aynı bankaya 2. Dereceden 2.000.000.000,00-TL tutarlı ilave ipotek tesisi gerçekleştirilmiştir.

Kamuoyuna ve yatırımcılarımıza duyurulur.”

HATIRLATMA: Halka arz, sermaye artırımı ve borsa haberleri için mobil uygulamalarımızdan cihazınıza uygun olanı indirmeyi unutmayın. iOS ve Android uygulama linkleri, sayfanın en altında yer almaktadır.


Tags

TMSNtümosantmsnhisseborsahalkaarzhalkarz

Share


Benzer Haberler

SURGY halka arzı banka ve aracı kurum listesi!
Halka Arz Haberler
SURGY halka arzı banka ve aracı kurum listesi!
December 05, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media