Anasayfaİletişim

Yeo Teknoloji’den bir iş anlaşması daha!

By Halka Arz Hisseler
Published in Halka Arz Haberler
March 22, 2023
1 min read
Yeo Teknoloji’den bir iş anlaşması daha!

Borsa İstanbul’un önde gelen teknoloji ve enerji şirketlerinden biri olan Yeo Teknoloji Enerji Ve Endüstri A.Ş., bir iş anlaşmasını daha Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na bildirdi. Şirket payları, KAP bildiriminin ardından yukarı yönlü harekete geçti.

Halka arz olduğu günden bu yana adından söz ettirmeyi başaran Yeo Teknoloji, 21 Mart tarihinde yapılan yeni iş anlaşmasının ardından bu kez de 22 Mart Çarşamba günü iş anlaşması duyurdu. Şirket, geçtiğimiz gün Alkataş İnşaat ve Taahhüt A.Ş. ile 6.300.000 USD+KDV bedeli sözleşme imzalandığını açıklamıştı.

100.000TL Sanal Para ile Borsayı Deneyin, Risk Almadan Deneme Hesabı ile Borsa İşlemlerini Keşfedin!

Bu kez yapılan açıklamada ise Azerbaycan’da bir müşteri ile iş sözleşmesi yapıldığı duyuruldu. Şirketten KAPa yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Şirketimiz ile Azerbaycan’daki bir müşterisi arasında 330 KV Yüksek Gerilim ekipmaları temini (mühendislik, tedarik, montaj, test ve devreye alma) amacıyla, 708.000 EUR bedelle sözleşme imzalanmıştır. Kamuoyuna ve Sayın Ortaklarımıza saygı ile duyurulur.”

Yeo Teknoloji tarafından yapılan bu KAP bildirimi ile şirket payları yukarı yönlü harekete geçerek 70 TL’nin üzerine çıktı.


Tags

yeotk

Share


Önceki
Kıraç Galvaniz halka arzında güncelleme yapıldı!
Halka Arz Hisseler

Halka Arz Hisseler

Halka Arz Hisseler

Related Posts

Dev iş anlaşması açıklandı, hisse yükselişe geçti!
April 13, 2023
1 min
© 2023, All Rights Reserved.
Developed with ♥ By

Linkler

Reklam İçinİletişimÇerez PolitikasıGizlilik PolitikasıKünye

Social Media