Astor Enerji halka arz taslak izahname inceleme

Sermaye Piyasası Kurulu'na halka arz için başvuruda bulunan şirketler arasına Astor Enerji de dahil oldu. ASTOR Enerji halka arz ne zaman, kaç lot verir?

Astor Enerji halka arz taslak izahname inceleme
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

Sermaye Piyasası Kurulu’na halka arz için başvuruda bulunan şirketler arasına Astor Enerji de katılmıştı. Şirketin halka arzına dair detaylar da yatırımcılar tarafından araştırılan konulardan biri oldu. İşte halka arz hazırlıklarını sürdüren Astor Enerji’nin halka arzına dair bilinmesi gerekenler…

Astor Enerji, geçtiğimiz günlerde TEB Yatırım liderliğinde halka arz için girişimlerine başlamıştı. Şirketin halka arz başvuru haberinin gelmesinin ardından birçok konu da yatırımcılar tarafından merak edilmeye başladı.

Astor Enerji’nin halka arzına katılmak için yatırımcıların merakını giderecek detayları haberimizde derledik. Astor Enerji halka arzı ne zaman, kaç lot verir, eşit dağıtım mı oransal mı? Astor Enerji hisse fiyatı ve işlem kodu belli oldu mu? gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz.

ASTOR ENERJİ NE İŞ YAPAR?

2009 yılında temelleri atılan Astor Enerji, 2012 yılında Sincan’da bulunan fabrikasında üretime başlamıştır. Dünyanın birçok ülkesine ürettiği ürünleri ihraç eden firma, bu yönü ile başarı elde etmiş ve sektöründe öncü firmalardan da biri olmayı başarmıştır.

ASTOR ENERJİ HALKA ARZ DETAYLARI

SPK’ya başvuran ve halka arz için onay bekleyen Astor Enerji, halka arza toplam 175.800.000 TL nominal değerli payı konu edecek.

Şirket, 3 iş günü boyunca banka ve aracı kurumlar üzerinden talep toplama işlemi gerçekleştirecek.

Taslak izahnamede yer alan bilgiye göre oransal dağıtım yönetiminin uygulanacağı halka arzda işlem kodunun ise ASTOR olması bekleniyor.

Şirketin halka arzında hisse başı fiyat ise 12,5 TL olarak duyuruldu.. Gelişmeler oldukça sitemizde yer verilecektir.

Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Bakmadan Geçme