Bien Seramik halka arz ne zaman, eşit mi oransal mı? Taslak izahname!

Sermaye Piyasası Kurulu'na bir halka arz başvurusu daha geldi. Bien Seramik de 2023 yılında halka…

Bien Seramik halka arz ne zaman, eşit mi oransal mı? Taslak izahname!
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

Sermaye Piyasası Kurulu’na bir halka arz başvurusu daha geldi. Bien Seramik de 2023 yılında halka arz için başvuruda bulundu. Peki, şirketin halka arzında taslak izahnamede yer alan bilgiler neler? Bien Seramik halka arz tarihi ne zaman, eşit dağıtım mı oransal mı kaç lot verir, hangi bankalar? İşte detaylar…

Son zamanlarda halka arz başvurusunda bulunan şirketlere bir yenisi daha eklendi.

Türkiye’nin yakından tanıdığı isimlerden biri olan Bien Seramik, Sermaye Piyasası Kurulu’na halka arz için başvurusunu gönderdi. Şirketin taslak izahnamesinde yer alan bilgileri sizler için derledik. İşte Bien Seramik’in halka arzına dair detaylar…

BİEN SERAMİK HAKKINDA

Ercan Şirketler Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Bien, Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularındandır. Tasarımdaki öncü kimliğiyle de dikkatleri çeken Bien, sergilediği çevreci yaklaşımı ve doğaya saygılı tavrıyla öne çıkan bir markadır. Şirket; banyo, mutfak, iç mekan, dış mekan, dış cephe ve bahçelerde kullanılan seramik gruplarını üretmektedir.

BİEN SERAMİK HALKA ARZ DETAYLARI

Bien Seramik’in halka arzına Ak Yatırım, Garanti Yatırım ve Yapı Kredi Yatırım liderlik ediyor. Şirket, halka arza toplam 86.791.342 nominal değerli payı konu ediyor.

Şirketin taslak izahnamesinde yer alan bilgilere göre halka arza dağıtım şekli oransal olacak. Halka arz fiyatı henüz netleşmedi. Sermaye Piyasası Kurulu’ndan onay gelmesi durumunda bu bilgi netleşecek ve web sitemizde yayınlanacaktır.

Halka arzlara dair gelişmeleri Android Mobil uygulamamız olan Halka Arz üzerinden de takip edebilirsiniz. Uygulamayı BURAYA tıklayarak indirmeniz mümkün.


Bakmadan Geçme