BofA 2 milyon lot aldı! Halka arz hisse tavan oldu!

Borsa İstanbul'un yeni halka arz şirketlerinden Reeder Teknoloji (REEDR), 22 Nisan tarihinde tavan fiyata yükseldi. Bank of America (BofA) üzerinden, 2 milyondan fazla REEDR hissesi alındı.

BofA 2 milyon lot aldı! Halka arz hisse tavan oldu!
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

Borsa İstanbul pay piyasasının yeni halka arz şirketlerinden Reeder Teknoloji, geçtiğimiz aylarda yaptığı 'elektrikli araç üretimi' açıklaması ile dikkatleri üzerine çekmişti. O açıklamanın ardından sert yükseliş gösteren REEDR payları, daha sonra ise bir miktar düşüş gösterdi. Reeder Teknoloji'nin borsada işlem gören hisseleri, 22 Nisan tarihli seansta ise tavan fiyata yükseldi. Hissede Bank of America üzerinden yüklü miktarda alım gerçekleştirildiği görüldü.

YILBAŞINDAN BU YANA %120 YÜKSELDİ!

Reeder Teknoloji'nin hisseleri, 29 Aralık 2023 tarihli seansı 21,56 TL'den kapattı. Hisse, 22 Nisan tarihli seansı ise 47,54 TL'den kapattarak, yılbaşından bu yana %120 yükselmiş oldu. Hissede geçtiğimiz günlerde 79,50 TL'li fiyat da görülmüştü.

YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Yorumlar 1
Bayram 24 Nisan 2024 18:11

3milyon Bu gün de sattı-6 oldu

Bakmadan Geçme