Bu hisse rekora koşuyor! 1 lot 8.930.900 TL oldu!

Borsa İstanbul'un fiyatı en yüksek hisselerinden biri olan ISKUR , rekora koşuyor. 9 haftadır…

Bu hisse rekora koşuyor! 1 lot 8.930.900 TL oldu!
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

Borsa İstanbul’un fiyatı en yüksek hisselerinden biri olan ISKUR, rekora koşuyor. 9 haftadır yükseliş gösteren ISKUR hissesi, 8.930.900 TL‘ye yükseldi. İşte detaylar!

100.000TL Sanal Para ile Borsayı Deneyin, Risk Almadan Deneme Hesabı ile Borsa İşlemlerini Keşfedin!

Son zamanlarda borsa düşerken öyle bir hisse var ki adeta rekora koşuyor. Endekse hiç de aldırış etmeyen Türkiye İş Bankası A.Ş. hisseleri (ISKUR) henüz 2023/9 bilançosu açıklanmamasına rağmen 9 haftadır yeşil mum yakıyor.

Grafiğindeki yükseliş, hisse fiyatına da yansıyan ISKUR 4 Eylül 2023 tarihinde 1.200.000 TL‘den işlem görüyordu. Şirketin hisseleri, geçen zamanın ardından %638 oranında primlenerek 8.930.900 TL‘ye yükseldi.

Haber

YATIRIMCILAR FİYATI GÖRÜNCE ŞAŞIRIYOR!

Borsa İstanbul’da son zamanlarda yatırımcı sayısı bir hayli arttı. Özellikle yeni yatırımcılar, fiyatı yüksek olan hisseleri görünce şaşıp kalıyor.

Geçtiğimiz hafta, 1 lotu 100.000 TL‘yi geçen YBTAS hissesini sizlerle paylaşmıştık. Bu hissenin fiyatı ise okuyucularımızı bir hayli hayrete düşürmüş durumda.

YİBİTAŞ HABERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

ISKUR FİYATI NEDEN YÜKSEK?

Diğer banka hisselerinin fiyatı her yatırımcının erişebileceği fiyatlarda iken Türkiye İş Bankası hisselerinin neden bu kadar yüksek olduğu da merak ediliyor.

ISKUR‘un Borsa İstanbul‘da işlem gören lot sayısı oldukça az. Bu durumdan ötürü arz-talep dengesi, sayısı az olan bir hisseyi yukarı taşımaya yetebiliyor.


YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Bakmadan Geçme