Bugün 3 hissede tedbir sona eriyor!

Borsa İstanbul tarafından tedbir kapsamına alınan 3 hissede bugün son gün! İşte 3 hissenin üzerindeki tedbir detayları ve o hisseler! 

Bugün 3 hissede tedbir sona eriyor!
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

Borsa İstanbul, 4 Aralık 2023 tarihinde 3 hisseye tedbir getirmişti. Tedbir kapsamına alınan 3 hisse ise BRMEN, HEDEF ve VBTYZ olmuştu.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME!
100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!
(Ücretsiz BORSA Deneme Hesabı Açmak için Tıklayın!)

Bu hisselerde 1 aylık sürenin ardından tedbirler sona eriyor. Söz konusu hisseler, 4 Ocak 2024 tarihli seansa tedbirsiz başlayacak.

Birlik Mensucat Ticaret ve Sanayi İşletmesi A.Ş. (BRMEN)

Birlik Mensucat hisselerinde 4 Aralık tarihinde tedbir getirilmişti. Hissede; Kredili Alım ve Açığa Satış, Brüt Takas ve Emir Paketi Tedbiri bulunuyordu. BRMEN hissesi, 4 Ocak 2024 tarihli seansa tedbirsiz başlayacak.

Hedef Holding A.Ş. (HEDEF)

Borsa İstanbul, Hedef Holding hisselerine de yine aynı tarihte Kredili İşlem ve Açığa Satış tedbiri getirmişti. HEDEF hisselerinde de 4 Ocak 2024 tarihi itibariyle tedbirsiz alım-satımlar devam edecek.

VBT Yazılım A.Ş. (VBTYZ)

Borsa İstanbul'da son zamanlarda sert yükselen hisselerden VBT Yazılım paylarına da 4 Aralık tarihinde Kredili İşlem ve Açığa Satış tedbiri getirilmişti. VBTYZ hisselerinde de 4 Ocak 2024 tarihi itibariyle bu tedbir kalkıyor.


YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Bakmadan Geçme