CW Enerji halka arz sonuçları! CWENE kaç lot verdi, borsada ne zaman işlem görecek?

13 Nisan tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu'ndan halka arz onayı alan CW Enerji'de talep toplama…

CW Enerji halka arz sonuçları! CWENE kaç lot verdi, borsada ne zaman işlem görecek?
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

13 Nisan tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu’ndan halka arz onayı alan CW Enerji’de talep toplama işlemleri tamamlandı. CW Enerji halka arz sonuçları ne zaman açıklanacak? CWENE kaç lot verdi, borsada ne zaman işlem görecek?

Son zamanlarda halka arz rüzgârı tüm hızıyla sürerken, SPK tarafından halka arz onayı alan şirketlerden biri de CW Enerji olmuştu. 13 Nisan tarihinde halka arzı onaylanan şirket, 26-27-28 Nisan tarihlerinde banka ve aracı kurumlar üzerinden talep toplama işlemlerini tamamladı.

Şirketin halka arzında ek satış ile birlikte toplam 30.000.000 lot satışa sunuldu. CWENE işlem kodu ile halka arz olan şirketin halka arz fiyatı ise 108,6 TL olarak açıklandı. CW Enerji halka arzında talep toplama işlemlerinin tamamlanmasının ardından en çok merak edilen konu ise halka arz sonuçları ve Borsa İstanbul’da işlem görme tarihi.

CW ENERJİ HALKA ARZ SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

CW Enerji’nin halka arz sonuçları, muhtemelen 2 Mayıs Salı günü açıklanacak. 1 Mayıs’ın resmi tatil olması nedeniyle şirketin halka arz sonuçlarının bu tarihte açıklanması bekleniyor.

CW ENERJİ BORSADA NE ZAMAN İŞLEM GÖRECEK?

Şirketin Borsa İstanbul’da işleme başlama tarihi, halka arz sonuçlarının açıklanmasının ardından netlik kazanacak. Bu tarihin ise 4 ya da 5 Mayıs olması bekleniyor.

Haber

Halka arz, borsa ve sermaye artırımları hakkında anlık bildirimlerle haberdar olun! Sayfanın en altında linkleri bulunan mobil uygulamalarımızdan cihazınıza uygun olanı indirmeyi unutmayın.


Bakmadan Geçme