CW Enerji'den bir iş anlaşması daha!

Yeni halka arz olan şirketlerden CW Enerji, bir iş anlaşmasına daha imza attı. Kamuyu Aydınlatma…

CW Enerji'den bir iş anlaşması daha!
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

Yeni halka arz olan şirketlerden CW Enerji, bir iş anlaşmasına daha imza attı. Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden akşam saatlerinde bildirimde bulunan şirket, sözleşme bedelinin 2 milyon doların üzerinde olduğunu duyurdu.

Borsa İstanbul’un çiçeği burnunda şirketi CW Enerji, yeni iş anlaşmaları açıklamaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yapılan açıklamalara bir yenisi daha eklendi. Şirket, 30 Mayıs seans sonrası yaptığı KAP bildiriminde, 2 milyon doların üzerinde bir iş anlaşması daha duyurdu. CW Enerji’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Şirketimiz ile müşterimiz olan D-Solar Danışmanlık Mühendislik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi arasında, müşterimizin santral projesinde kullanılmak üzere, şirketimizin üretmiş olduğu 545 Wp güneş paneli ürün satışı için toplamda KDV hariç 2.221.376,40 USD (İkimilyonikiyüzyirmibirbinüçyüzyetmişaltıAmerikanDolarıkırkcent) tutarında anlaşma sağlanmıştır. Satışa istinaden yaklaşık %30 oranında avans tutarı tahsil edilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Bakmadan Geçme