DOFER halka arz sonuçları açıklandı! Ne zaman işleme başlar?

SPK'dan halka arz onayı aldıktan sonra talep toplama işlemlerini gerçekleştiren Dofer Yapı…

DOFER halka arz sonuçları açıklandı! Ne zaman işleme başlar?
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

SPK’dan halka arz onayı aldıktan sonra talep toplama işlemlerini gerçekleştiren Dofer Yapı Malzemeleri halka arz sonuçları açıklandı. DOFER kaç lot verdi, borsada ne zaman işlem görecek? İşte detaylar!

Sermaye Piyasası Kurulu‘ndan 5 Ekim tarihinde halka arz onayı alan DOFER, 10-11 Ekim tarihlerinde talep toplamıştı. Şirket, toplam 17.000.000 lotu hisse başı 17,11 TL‘den halka arz etti. Tamamen eşit dağıtım olan halka arzda, geçtiğimiz gün yatırımcılara lot dağıtımı da gerçekleştirildi. DOFER halka arzına katılan yatırımcılar, 5-6 lot aldı.

DOFER‘in halka arz sonuçları da açıklandı. Şirketin halka arzına toplam 3.280.810 yatırımcıdan talep geldi. Bu yatırımcıların 3.274.796‘sı yurtiçi bireysel yatırımcı olurken, 25‘i yurtiçi kurumsal yatırımcı ve 5.989‘u da yurtdışı kurumsal yatırımcı oldu.

İŞTE DOFER’İN HALKA ARZ SONUÇLARI

Haber

DOFER BORSADA NE ZAMAN İLEM GÖRECEK?

Dofer Yapı Malzemeleri’nin halka arz edilen payları 16 Ekim Pazartesi günü Borsa İstanbul Ana Pazar’da işleme başlayacak.

Tüm detayları, aşağıda linkleri bulunan diğer kanallarımız üzerinden takip edebilirsiniz.YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Bakmadan Geçme