Europower (EUPWR) borsada ne zaman işlem görecek?

Geçtiğimiz hafta halka arz işlemini tamamlayan Europower Enerji, yatırımcılar tarafından büyük bir…

Europower (EUPWR) borsada ne zaman işlem görecek?
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

Geçtiğimiz hafta halka arz işlemini tamamlayan Europower Enerji, yatırımcılar tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Şirket, halka arz sonuçlarını da geçtiğimiz hafta açıklamıştı. Peki Europower Enerji borsada ne zaman işleme başlayacak?

Son zamanlarda en çok merak beklenen halka arzlardan biri olan dikkat çeken Europower Enerji, talep toplama işlemlerini geçtiğimiz hafta tamamlamıştı. Şirketin halka arz sonuçları ise 17 Nisan Pazartesi günü açıklandı. Europower’ın halka arzında tüm zamanların yatırımcı rekoru kırıldı.

HATIRLATMA: Halka arz, sermaye artırımı ve borsa haberleri için mobil uygulamalarımızdan cihazınıza uygun olanı indirmeyi unutmayın. iOS ve Android uygulama linkleri, sayfanın en altında yer almaktadır.

Halka arz sonuçlarında, 2 milyonun üzerinde yatırımcının halka arza katıldığı ve şirket ortağı olduğu görüldü. Europower Enerji’nin halka arz sonuçlarının açıklanmasının ardından ise borsada işlem görme tarihi merak konusu oldu.

EUROPOWER ENERJİ NE ZAMAN İŞLEM GÖRECEK?

Şirketin resmi web sitesinde tahmini işlem tarihi 20 Nisan şeklinde duyurulmuştu. Bu tarihin 18 Nisan Salı günü netleşerek açıklanması bekleniyor. Europower Enerji’nin halka arz edilen paylarının, 20 Nisan Perşembe günü Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlaması bekleniyor.

Tarih netleştiğinde haber içeriğimiz güncellenecek ve mobil uygulamalarımızdan da bildirim gönderilecektir.

Bakmadan Geçme