GESAN, rekor bedelle ihalede 1. oldu!

Bağlı ortaklığı Europower Enerji'nin halka arzının arz olmasının ardından dikkatleri bir kez daha…

GESAN, rekor bedelle ihalede 1. oldu!
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

Bağlı ortaklığı Europower Enerji’nin halka arzının arz olmasının ardından dikkatleri bir kez daha üzerine çeken Girişim Elektrik, dev ihalede 1. oldu. KAP üzerinden açıklamada bulunan şirket, ihale detaylarını yatırımcılarla paylaştı.

Son yılların popüler şirketlerinden Girişim Elektrik, Borsa İstanbul yatırımcıları arasında da adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Yakın zamanda bağlı ortaklıklarından Europower Enerji’nin halka arz olması, GESAN’ı bir kez daha gündeme oturtmuştu.

Şirket, Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıkladığı yeni iş anlaşmalarına da devam ediyor. 31 Mayıs’ta da bir bildirimde bulunan şirket, 1. olduğu ihalenin detaylarını yatırımcılarla paylaştı.

Şirketten yapılan açıklama ise şu şekilde:

“Şirketimiz, DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. tarafından 31/05/2023 tarihinde gerçekleştirilen ‘‘1006506 İHALE KAYIT NOLU 2023 YILI DİCLE EDAŞ DİYARBAKIR, MARDİN VE ŞANLIURFA İLLERİ KAPASİTÖR BANKLARI TESİS YAPIM İŞİ” konulu ihaleye girmiş ve en avantajlı fiyat vererek ihalede 1. olmuştur. İhale toplam bedeli KDV hariç 29.601.901,27 -TL’dir. (Yirmidokuzmilyonaltıyüzbirbindokuzyüzbir Türk Lirası, Yirmiyedi Kuruş)

İhale ile ilgili gelişmeler, kamuoyu ve yatırımcılarımıza bildirilecektir.

Saygılarımızla”


Bakmadan Geçme