Hektaş'tan yeni yatırım açıklaması!

Borsa İstanbul'un en popüler şirketlerinden biri olan Hektaş, yeni yatırımı hakkında açıklamada…

Hektaş'tan yeni yatırım açıklaması!
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

Borsa İstanbul’un en popüler şirketlerinden biri olan Hektaş, yeni yatırımı hakkında açıklamada bulundu. Şirketten yapılan açıklamada, pet mama üretim tesisinde sona gelindiğini ve deneme üretiminin gerçekleştirildiği belirtildi.

Son yılların borsada en çok kazandıran şirketlerinden biri olan Hektaş, Kamuoyu Aydınlatma Platformu üzerinden dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Geçtiğimiz günlerde de aynı yatırımla ilgili bir başka açıklama yapan şirket, başarıyla sonuçlanan bir gelişmeyi aktardı.

HATIRLATMA: Halka arz, sermaye artırımı ve borsa haberleri için mobil uygulamalarımızdan cihazınıza uygun olanı indirmeyi unutmayın. iOS ve Android uygulama linkleri, sayfanın en altında yer almaktadır.

Şirket, pet mama üretim tesisinde deneme üretiminin başarı ile sonuçlandığını belirtti. Hektaş, söz konusu açıklamasında ise şu ifadelere yer verdi:

“Her geçen gün bünyesine yeni iş kollarını ekleyen HEKTAŞ’ın hızla büyüyen pet mama pazarında üretici olarak yerini alma çalışmalarında sona gelinmiş olup, 40.336 m2 alan içinde kurulan “Pet Mama” üretim tesisinde deneme üretimleri yapılmış ve başarıyla sonuçlanmıştır.

Seri üretime geçilmesi için gerekli tüm izinlerin alınması işlemi de sonuçlandırılmış olup, üretim faaliyetlerimiz başlamıştır.”

Bakmadan Geçme