İş anlaşması duyuruldu, hisse tabana gitti!

Borsa İstanbul'un önde gelen şirketlerinden QUA Granite, yeni iş anlaşması duyurdu. Şirketten…

İş anlaşması duyuruldu, hisse tabana gitti!
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

Borsa İstanbul’un önde gelen şirketlerinden QUA Granite, yeni iş anlaşması duyurdu. Şirketten yapılan KAP bildiriminin ardından QUAGR hissesi düşüşe geçti ve taban fiyata kadar geriledi!

Geçtiğimiz günlerde bedelsiz sermaye artırımı kararı da açıklayan Qua Granite, 25 Nisan tarihinde yeni iş anlaşması duyurusu yaptı. Şirketten yapılan açıklamada, “Aşan Mühendislik Mek. Yapı İnş. Taah. San. Tic. Ltd. Şti. tarafından yapılan Kahramanmaraş Afşin TOKİ Deprem Konutları kapsamında 501 adet konut, 18 adet dükkan ve 1 adet cami İnşaatı için 25/04/2023 tarihinde KDV dahil 3.612.674,80 TL tutarında satış sözleşmesi imzalanmıştır. Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.” denildi.

Saat 15.46’da gelen yeni iş anlaşması duyurusunun ardından QUAGR payları düşüşe geçmeye başladı. Bu KAP bildiriminden yaklaşık yarım saat sonra ise hissede devre kesici çalıştı. QUAGR payları, devrenin açılması ile birlikte ise bu kez taban fiyata kadar geriledi. Güne 88,20 TL fiyattan başlayan hissede, 79,80 TL fiyat görüldü.


Bakmadan Geçme