Kısa zamanda yüzde 185 kazandıran hisse yine tavan oldu!

Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerden Plastikkart Akıllı Kart (PKART), kısa zamanda yüzde 185 yükseliş gösterdi. PKART payları bugün da tavan oldu.

Kısa zamanda yüzde 185 kazandıran hisse yine tavan oldu!
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

Borsa İstanbul pay piyasasında işlem gören şirketlerden Plastikkart Akıllı Kart İletişim Sistemleri (PKART), son zamanlardaki yükselişi ile dikkat çekiyor. Yılbaşından bu yana %185 yükseliş kaydeden PKART payları, 22 Mart 2024 tarihli seansta da tavan fiyata yükseldi.

KISA ZAMANDA %185 YÜKSELİŞ!

Plastikkart’ın Borsa İstanbul’da işlem gören payları, 29 Aralık 2023 tarihli seansı 32,10 TL’den kapatmıştı. Hisse, yılbaşından bu yana sert yükselen hisseler arasındaki yerini aldı. PKART, 22 Mart 2024 tarihli seansı ise 91,60 TL’den kapattı. Hissedeki yükseliş, yılbaşından bu yana %185 oldu.

Kısa zamanda yüzde 185 kazandıran hisse yine tavan oldu!

PKART TEDBİRİ!

Plastikkart’ın Borsa İstanbul’da işlem gören paylarına tedbir getirilmişti. Borsa İstanbul’dan yapılan açıklamada, PKART paylarında 19 Nisan 2024 seans kapanışına kadar kredili işlem ve açığa satış tedbirinin uygulanacağı belirtildi.


YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Bakmadan Geçme