SDT Uzay ve Savunma (SDTTR) ne zaman işlem görecek?

Sermaye Piyasası Kurulu'ndan onay aldıktan sonra halka arz olan SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri…

SDT Uzay ve Savunma (SDTTR) ne zaman işlem görecek?
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

Sermaye Piyasası Kurulu’ndan onay aldıktan sonra halka arz olan SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri şirketinin talep toplama işlemleri tamamlanmıştı. Şirketin halka arz sonuçları da açıklandı. Peki SDTTR ne zaman işlem görecek? SDTTR Borsada ne zaman işleme başlayacak?

SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri A.Ş., halka arz için gerekli işlemleri tamamlamıştı. Şirket, 28-29 Aralık 2022 tarihlerinde talep toplama işlemlerini gerçekleştirdi. Rekor halka arz başvurusunun gerçekleştiği SDT’nin halka arz sonuçları da açıklandı.

Şirketin halka arzına toplam 902 bin 98 yatırımcıdan talep geldi. Halka arzda talebi karşılanan yatırımcı sayısı ise 838 bin 560 oldu. SDT’nin halka arzına katılan bireysel yatırımcılara ise maksimum 8 lot dağıtıldı.

Gelen halka arz sonuçlarının ardından şirket hisselerinin borsada ne zaman işlem göreceği de merak konusu oldu. Peki, SDTTR payları ne zaman işleme başlayacak?

SDTTR NE ZAMAN İŞLEME BAŞLAYACAK?

SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri’nin halka arz edilen payları, 4 Ocak 2023 tarihinde Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlayacak.

*HATIRLATMA: SDT ve diğer tüm halka arzlara dair gelişmeleri, Android mobil uygulamamızdan anlık bildirimlerle paylaşıyoruz. Uygulamamızı BURAYA tıklayarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.*


Bakmadan Geçme