Teknoloji şirketi 120.834.000 TL iş anlaşması açıkladı!

Borsa İstanbul'un önde gelen teknoloji şirketinden rekor iş anlaşması geldi. Kamuyu Aydınlatma…

Teknoloji şirketi 120.834.000 TL iş anlaşması açıkladı!
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

Borsa İstanbul’un önde gelen teknoloji şirketinden rekor iş anlaşması geldi. Kamuyu Aydınlatma Platformu’ndan iş anlaşması detaylarını paylaşan şirket, sözleşme bedelinin 120.834.000 TL olduğunu duyurdu.

Borsa İstanbul pay piyasasında işlem gören teknoloji şirketlerinden Konrtolmatik Teknoloji (KONTR) yeni bir iş sözleşmesi duyurdu. Şirketin KAP üzerinden yapılan açıklaması ise şu şekilde:

“%100 bağlı ortaklığımız ‘‘KONTROLMATIK TECHNOLOGIES ORTA ASYA” FC LLC ile yurt dışı bir müşterisi arasında 220 kV yüksek gerilim kapsamında 4.200.000 USD tutarındaki sözleşme bugün itibariyle imzalanmıştır. Sözleşmenin bedeli güncel kurla vergiler hariç toplam 120.834.000 T ürk Lirası’dır.

İşbu açıklamamızın İngilizce tercümesi mevcut olup bu açıklamanın Türkçe ve İngilizce versiyonları arasında herhangi bir çelişki olması durumunda, Türkçe versiyon esas kabul edilecektir.”


YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.


Bakmadan Geçme