Yeni halka arz şirketten dev iş anlaşması!

Borsa İstanbul'un yeni halka arz şirketi, dev iş anlaşmasına imza attı.

Yeni halka arz şirketten dev iş anlaşması!
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

Borsa İstanbul pay piyasasının yeni şirketlerinden Odine Solutions Teknoloji (ODINE), yeni iş anlaşması açıkladı. Şirket, imzalanan sözleşmenin detaylarını Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) aracılığı ile yatırımcılara duyurdu. ODINE'den yapılan duyuruda, sözleşme bedelinin 971.711 dolar olduğu belirtildi.

Odine Solutions Teknoloji'nin açıklamasında ise şu ifadeler yer aldı:

"Şirketimiz ile Libya Uluslararası Telekom Şirketi (LITC) arasında 10.06.2024 tarihinde ses ağlarının dönüştürülmesi üzerine bir iş birliği anlaşması imzalanmıştır. LITC, Libya Posta ve Telekomünikasyon ve Bilgi Teknolojileri Holding Şirketi'nin bir yan kuruluşudur.

İşbu Sözleşme kapsamında, Odine bulut altyapısında kurulu yazılımın kullanılması ile LITC'nin ses ağlarının yönetimi projesi gerçekleştirilecektir. Bu proje ile LITC'nin bölgesel toptan telekomünikasyon pazarında güçlü bir konuma ulaşarak, müşterilerine yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetler sunma kapasitesinin artması hedeflenmektedir. 

Sözleşme süresi 3 yıl olup, süre sonunda 1 yıllık otomatik uzatma maddesi bulunmaktadır. 3 yıllık dönemin sözleşme bedeli 971.711 Amerikan Doları'dır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız."


Whatsapp Kanalımıza Katılın. Gelişmeleri kaçırmayın!

YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. 

Bakmadan Geçme