Alves Kablo katılım endeksine uygun mu? HALKA ARZ!

Sermaye Piyasası Kurulu'ndan halka arz onayı alan Alves Kablo'nun katılım endeksi durumu merak ediliyor. Alves Kablo katılım endeksine uygun mu, dinen caiz mi? gibi sorular internet ortamında araştırılmaya başladı.

Alves Kablo katılım endeksine uygun mu? HALKA ARZ!
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), 16 Şubat 2024 tarihinde Alves Kablo’nun halka arzına onay verdi. Şirket, toplam 40.000.000 lotu sermaye artırımı yolu ile halka arz edecek. Alves Kablo’nun halka arz fiyatı ise 19,45 TL olacak. Şirketin borsa kodunun ise ALVES olması bekleniyor. Bu halka arz, taslak izahnamede yer alan bilgiye göre tamamen eşit dağıtım yöntemine göre gerçekleşecek.

Alves Kablo’nun 19-23 Şubat haftasında belirlenecek olan 2 iş gününde banka ve aracı kurumlar üzerinden talep toplaması bekleniyor. Halka arz yöntemi tamamen eşit dağıtım olursa, ALVES Kablo için birincil piyasada, normal hisse senedi alır gibi talep gönderilebilecek.

Halka arza katılmak isteyen bireysel yatırımcılar, Alves Kablo hakkında katılım endeksi durumunu da merakla araştırmaya başladı.

ALVES KABLO KATILIM ENDEKSİ’NE UYGUN MU?

Alves Kablo halka arzın ardından Katılım Endeksi'nde yer alacak. ALVES Katılım Endeksi'ne UYGUN.

iOS Uygulama Linki

Android Uygulama Linki

YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Bakmadan Geçme