Borsanın dev şirketi, Fransa'da ürünlerini sergileyecek!

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren şirketlerden Rubenis Tekstil, Fransa'nın başkenti Paris'te fuara katılacak. Şirket burada, ihracatını artırmak adına ürünlerini sergileyecek. İşte detaylar!

Borsanın dev şirketi, Fransa'da ürünlerini sergileyecek!
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

Borsa İstanbul pay piyasasında işlem gören tekstil şirketlerinden Rubenis Tekstil (RUBNS), Fransa'nın Paris kentinde düzenlenecek olan fuara katılacak. Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklamada bulunan şirket, fuar hakkında yatırımcılara bilgiler verdi. Rubenis'ten yapılan açıklamada, fuara tüm dünyadan boyalı kumaş tedarikçilerinin katılacağı da belirtildi.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME!
100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!
(Ücretsiz BORSA Deneme Hesabı Açmak için Tıklayın!)

Fuara katılımın ihracat faaliyetlerine olumlu yansımasını bekleyen Rubenis Tekstil açıklamasında, "Şirketimiz tüm dünyadan boyalı kumaş tedarikçilerinin ziyaret ettiği, dünyanın en büyük fuarlarından olan "Texworld Paris Fransa" fuarına 5-7 şubat tarihlerinde katılım sağlayacaktır. Bu fuarın şirketimizin ihracat faaliyetlerine olumlu yansıması hedeflenmektedir. Kamuoyunun bilgisine sunarız." ifadelerine yer verdi.

TARİHİ ZİRVEDEN %53 AŞAĞIDA!

Rubenis Tekstil'in Borsa İstanbul'da işlem gören payları, 16 Ağustos 2023 tarihinde tarihi zirve fiyatını görmüştü. RUBNS hisseleri, o tarihte 51,70 TL'ye yükselmiş ve daha sonra da düşüş kaydetmişti. 4 Ocak 2024 tarihli seansı 23,30 TL'den kapatan RUBNS hisseleri, 5 Ocak 2024 tarihinde ise en yüksek 24,38 TL'yi gördü. Hisse, tarihi zirve fiyatından yaklaşık %53 aşağıda işlem görüyor.

Borsanın dev şirketi, Fransa'da ürünlerini sergileyecek!


YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Bakmadan Geçme