Bu hissedeki yasak, bugün sona eriyor!

Borsa İstanbul'da işlem gören ve sert yükselişi ile dikkat çeken hissede, tedbir bugün kalkıyor…

Bu hissedeki yasak, bugün sona eriyor!
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

Borsa İstanbul’da işlem gören ve sert yükselişi ile dikkat çeken hissede, tedbir bugün kalkıyor! İşte detaylar!

Borsada son zamanların yükselişe ile dikkat çeken hisselerinden Ingram Micro Bilişim (INGRM), daha sonra sert düşüşü ile de konuşulmuştu. Şirketin hisselerine Borsa İstanbul tarafından uygulanan tedbir ise, 1 aydır devam ediyordu.

INGRAM hisselerinde uygulanan tedbir, 18 Ekim 2023 seansının tamamlanması ile son bulacak. Hissede, 18 Eylül tarihinden bu yana ‘kredili işlem ve açığa satış’ yasağı uygulanıyordu.

INGRAM MICRO BİLİŞİM HAKKINDA!

2014’ten beri INGRAM MICRO bünyesinde yer alan Armada Bilgisayar; dinamik yapısı ve yenilikçi bakış açısı ile bilişim sektörünün önde gelen uluslararası markalarının tercih ettiği katma değer sağlayan bir distribütördür. 1989 yılındaki kuruluşundan bu yana yeni nesil teknoloji ve çözümleri alanında uzman kadrosu ile iş ortakları üzerinden son kullanıcılara sunmakta ve 2006 yılından beri borsada işlem görmektedir.

Armada Bilgisayar; müşteri ve marka odaklı iş süreçleri, yeni nesil teknolojileri ilk uygulayan şirket olmanın getirdiği güvenilirlik ve deneyim ile pazarda farklılığını başarı ile ortaya koymuştur. 2023’te gerçekleşen Ingram Micro Bilişim Sistemleri A.Ş. unvan değişikliğiyle sektöre yön vermeye devam etmektedir.


YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.


Bakmadan Geçme