CW Enerji'den bu kez 25 milyon dolarlık dev iş anlaşması!

Borsa İstanbul'da işlem görmeye başlayan şirketlerden CW Enerji, peş peşe iş anlaşmalarına devam…

CW Enerji'den bu kez 25 milyon dolarlık dev iş anlaşması!
BİZİ GOOGLE NEWS'TE TAKİP ET Google News ile Takip Et

Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlayan şirketlerden CW Enerji, peş peşe iş anlaşmalarına devam ediyor. Kamuoyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden bir açıklama daha geldi. CW Enerji, bu kez iş anlaşmasının 25 milyon doların üzerinde olduğunu duyurdu.

Mayıs ayının ilk günlerinde Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlayan CW Enerji, yatırımcıların dikkatlerini üzerine çekmeye devam ediyor.

Şirket payları her ne kadar halka arzın ardından beklenen tavan serisini yakalayamasa da yaptığı iş anlaşmaları ile yatırımcılarının yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz gün 2 KAP duyurusu üzerinden iş anlaşmalarını açıklayan şirket, 24 Mayıs’ta yeni iş anlaşmasını duyurdu.


HATIRLATMA: Halka arz, sermaye artırımı ve borsa haberleri için mobil uygulamalarımızdan cihazınıza uygun olanı indirmeyi unutmayın. iOS ve Android uygulama linkleri, sayfanın en altında yer almaktadır.


25 milyon doların üzerinde yeni anlaşma yapan şirket, açıklamasında “Şirketimiz ile müşterimiz olan Mikrokal Maden Anonim Şirketi arasında, müşterimizin 55.565 kWe kapasiteli GES santral projesinde kullanılmak üzere, şirketimizin üretmiş olduğu 545 Wp güneş paneli ürünü için toplamda KDV hariç 25.133.950,30 USD (YirmibeşmilyonyüzotuzüçbindokuzyüzelliAmerikanDolarıotuzcent) tutarında ürün satışı konusunda anlaşma sağlanmıştır.” ifadelerini kullandı.

Şirketin Borsa İstanbul’da işlem gören hisseleri (CWENE) ise, gelen bu açıklamanın üzerine yükselişe geçti.


Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Bakmadan Geçme